UA | RU
22 грудня 2020, 10:59

Фонд держмайна продав ще один об'єкт "Укрспирту"

Його вартість склала 23 мільйони
Його вартість склала 23 мільйони
Рixabay

Лікеро-горілчане виробництво Вишняківського місця провадження діяльності (МДП) та зберігання спирту було реалізовано на приватизаційному аукціоні за 23,1 млн грн.

Про це пише RegioNews з посиланням на пресслужбу Фонду держмайна України.

У відомстві зазначають, що попри те, що в аукціоні зареєструвався лише один бажаючий взяти в ньому участь, ціна об’єкту зросла зі стартових 9,8 до 23,1 млн грн, тобто, у 2,3 раза. Зростання ціни в цьому випадку, наголошують у Фонді, стало можливим завдяки єдиним для всіх правилам роботи приватизаційних аукціонів та неможливості ручного втручання у процес приватизації. А саме, початкові цінові пропозиції є закритими, і до старту аукціону ніхто не знає ні про кількість зареєстрованих учасників, ні про зроблені ними початкові ставки.

При цьому, підкреслюють у ФДМУ, алгоритми онлайн-аукціонів мотивують учасників робити високі стартові пропозиції, адже переможець початкового етапу має конкурентну перевагу у вирішальному раунді – право зробити останню ставку.

Нагадаємо, 18 грудня на аукціоні продали за рекордну суму п'ятнадцятий завод "Укрспирту".

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання
Російські військові вдарили по готелю у центрі Словʼянська
29 березня 2026, 15:55
Армія РФ скинула авіабомбу на Краматорськ
29 березня 2026, 15:15
Безпілотники СБУ вдруге за тиждень уразили ключовий морський порт РФ
29 березня 2026, 14:49
РФ атакувала об’єкти газової інфраструктури на Сумщині
29 березня 2026, 14:37
Всесвітньо відомий художник Іван Марчук судиться із колишнім депутатом за свої картини
29 березня 2026, 14:15
Чоловіка телеведучої Єфросиніної помітили в ОАЕ
29 березня 2026, 13:48
Прикордонники показали, як знищують ворожу техніку на Північно-Слобожанському напрямку
29 березня 2026, 13:28
Сили безпілотних систем знищили у Криму ворожу техніку на мільйони доларів
29 березня 2026, 12:48
У Хмельницькому ТЦК працює жінка з незвичайною посадою
29 березня 2026, 12:27
На Дніпропетровщині тричі евакуйовували потяг через російські атаки
29 березня 2026, 11:58