UA | RU
25 вересня 2023, 21:12

У Маріуполі партизани знеструмили базу російської армії

Фото: Facebook

В тимчасово окупованому Маріуполі Донецької області партизани знешкодили трансформатори, які забезпечували електрикою базу росіян

Про це інформує RegioNews з посиланням на радника Маріупольського міського голови Петра Андрющенка.

"В Маріуполі спротив знешкодив трансформаторні установки в районі між житловим мікрорайоном № 23 та селом Старий Крим", - йдеться у повідомленні.

Андрющенко уточнив, що вони забезпечували базу окупантів електрикою.

Також він показав, що цей процес супроводжувався яскравими спецефектами у вигляди чорного диму та як наслідок, підвищеним рівнем тривожності.

Згодом Андрющенко повідомив, що у районі тимчасово окупованої Нової Каховки на Херсонщині горить черговий російський склад.

"З місця передають, що в районі Нової Каховки в окупанта пригорає черговий склад. Кажуть, красиво…" - написав радник мера в коментарі до відео.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що тимчасово окупованому Маріуполі Донецької області інсулін хворим на діабет видають тільки за наявності російського паспорта.

Раніше повідомлялося, що в окупованій Новій Каховці підірвали штаб партії Путіна.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
Зеленський готовий винести мирний план на референдум за умови 60 днів перемир’я
26 грудня 2025, 20:00
Масові ДТП спостерігаються на Львівщині та Івано-Франківщині через лід на дорогах
26 грудня 2025, 19:41
НАБУ розслідує фінансові махінації Ігоря Коломойського в "Укрнафті" на 13,8 млрд грн
26 грудня 2025, 19:25
У 71-річної мешканки Сумщини шахраї виманили понад 23 тисячі гривень
26 грудня 2025, 19:04
Батько поранив ножем 25-річного сина: у Дніпрі затримали 45-річного підозрюваного
26 грудня 2025, 18:52
Ворог вдарив по трьох районах Дніпропетровщини: поранені дві жінки
26 грудня 2025, 18:43
Еміграція триває. Люди втікають з України
26 грудня 2025, 18:19
На Дніпропетровщині в річці Інгулець на глибині 13 метрів знайшли тіло людини
26 грудня 2025, 18:18
Понад 550 тисяч дозволів на зброю українці вже згенерували через "Дію"
26 грудня 2025, 18:04
Більшість озброєння, яке є зараз у Сил оборони, було вироблено українськими компаніями
26 грудня 2025, 17:59