UA | RU
14 березня 2023, 09:02

ЗСУ за добу відбили понад 100 ворожих атак на п'яти напрямках, — Генштаб

Фото: із відкритих джерел

Сили оборони України за добу відбили понад 100 атак ворога на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар'їнському та Шахтарському напрямах, при цьому загарбники зазнають значних втрат

Про це передає RegioNews, посилаючись на зведення Генерального штабу ЗСУ.

Противник минулої доби завдав 5 ракетних ударів, у тому числі й по об'єктах цивільної інфраструктури Сумської та Донецької областей. Внаслідок цих атак є загиблі та поранені цивільні.

"Також ворог завдав 35 авіаційних ударів і здійснив 76 обстрілів із реактивних систем залпового вогню. Високим залишається рівень ракетної загрози на всій території України", - розповіли у Генштабі.

На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках оперативна ситуація без істотних змін. Війська РФ продовжують вести роботи з інженерного обладнання своїх позицій у прикордонних районах російської Бєлгородської області.

Протягом доби противник здійснив обстріл районів н.п. Михальчина Слобода Чернігівської області, Зноб-Новгородське, Середина-Буда, Бачівськ, Есмань, Старикове, Шалигине, Білопілля і Краснопілля Сумської області та Стрілеча, Глибоке, Лук'янці, Гатище, Вовчанськ, Дворічна і Кіндрашівка в Харківської області.

На Куп'янському та Лиманському напрямках загарбники намагаються прорвати оборону військ ЗСУ. Противник вів безуспішні наступальні дії у районах н.п. Дворічна, Гряниківка, Невське, Червонопопівка, Кремінна, Діброва, Білогорівка та Берестове.

Також окупанти здійснили артилерійські обстріли районів н.п. Гряниківка, Масютівка, Куп’янськ, Крохмальне, Новоселівське, Харківської області; Макіївка, Діброва і Білогорівка - Луганської та Спірне у Донецької області.

На Бахмутському напрямку інтервенти не полишають спроб захопити місто Бахмут. Сили оборони України відбили атаки противника в районах н.п. Васюківка, Міньківка, Оріхово-Василівка, Дубово-Василівка, Бахмут, Григорівка та Іванівське.

Війська РФ обстрілювали н.п. Бондарне, Васюківка, Оріхово-Василівка, Дубово-Василівка, Бахмут, Іванівське, Предтечине, Курдюмівка, Біла Гора, Костянтинівка, Залізне та Нью-Йорк Донецької області.

На Авдіївському, Мар'їнському та Шахтарському напрямах противник здійснив безуспішні наступальні дії в районах н.п. Кам'янка, Авдіївка, Сєверне, Первомайське, Невельське, Нетайлове, Мар'їнка, Побєда, Новомихайлівка та Вугледар.

Ворог обстрілював райони понад 15 н.п., розташованих поряд із лінією зіткнення. Серед них: Кам'янка, Авдіївка, Тоненьке, Сєверне, Первомайське, Невельське, Красногорівка, Мар'їнка, Георгіївка, Новомихайлівка, Вугледар та Нескучне Донецької області.

На Запорізькому та Херсонському напрямках війська РФ ведуть оборонні дії. Противник обстріляв райони понад 50 н.п. неподалік лінії зіткнення, зокрема: Ольгівське, Чарівне, Новоандріївка, Степове Запорізької області, а також Качкарівка, Новосілка, Козацьке, Іванівка, Інженерне, Херсон та Комишани Херсонської області.

Українська авіація протягом доби завдала 10 ударів по районах зосередження російських окупантів. Підрозділи ракетних військ та артилерії ЗСУ за добу уразили 5 районів зосередження особового складу та військової техніки противника, 3 склади боєприпасів та 4 засоби радіоелектронної боротьби загарбників.

Раніше повідомлялось, що українські військові завдали 10 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів, а в Бахмуті Донецької області тривають бої.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
10 серпня 2026
Країні потрібні люди: за яких умов українців стане більше
Низька народжуваність і страх засилля мігрантами викликають у багатьох українців почуття тривоги за майбутнє країни. Але попри важку демографічну кризу, все ж є шляхи зупинити Україну від обезлюднення
06 серпня 2026
Зерно під блокадою: як українські фермери повторюють уроки 4-річної давнини
Ціни обвалилися, коли стало зрозуміло, що Росія заблокувала порти
02 серпня 2026
Мобілізація, каліцтва, ПТСР: створювати сім'ї в Україні стало складніше
Нестабільність і криза в Україні не сприяють створенню міцної сім'ї та бажанню народити дитину. Про це свідчить велика кількість розлучень та зниження шлюбів. Інша проблема – скорочення кількості чоло...
01 серпня 2026
Прифронтові жнива: знищений врожай, скалічені життя і збитки для бізнесу
Чуйка, бронежилет і шолом. Нині це звичайні атрибути фермера на Херсонщині. У деяких районах спокійніше, та чим ближчий Дніпро, який розділяє звільнену праву і окуповану ліву частину області, тим біль...
У Києві викрили схему оформлення фіктивної інвалідності: у медика та його спільників вилучили понад $300 тисяч
11 серпня 2026, 12:43
На Буковині жінка купувала автівку, але віддала гроші аферистам
11 серпня 2026, 12:30
У Кропивницькому затримали російського агента, який готував удари по нафтобазах та електростанціях
11 серпня 2026, 12:17
Петанк, дартс, лук і шахи: у Ковелі відбувся фестиваль адаптивного спорту серед ветеранів
11 серпня 2026, 12:04
Нічний удар по Запоріжжю: троє постраждалих перебувають у важкому стані
11 серпня 2026, 11:58
На Прикарпатті п'ятеро туристів заблукали в горах і втратили зв'язок
11 серпня 2026, 11:46
"Тил хоче жити так, наче війни немає": Полякова, мобілізація і російські наративи
11 серпня 2026, 11:45
Ситуація в енергосистемі через обстріли: найскладніша ситуація – на Одещині
11 серпня 2026, 11:28
$14 тисяч за інвалідність і звільнення з армії: підозру отримала офіцерка Генштабу
11 серпня 2026, 11:24
Виїзд із дитиною за кордон: які документи треба підготувати
11 серпня 2026, 11:09