UA | RU
21 вересня 2020, 10:39 6

Питання відкладено, але не знято: Резніков розповів про введення миротворців на Донбас

Рада безпеки ООН має підтримати фінансування такої операції
Рада безпеки ООН має підтримати фінансування такої операції
Фото: з відкритих джерел

Питання введення миротворчої місії на Донбасі поки що не стоїть - воно було відкладене, але остаточно не знято з порядку денного.

Як передає RegioNews, про це повідомив віце-прем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

"Питання миротворців обговорювали в свій час наші дипломати на рівні Ради безпеки ООН. Була дискусія, якого характеру буде ця місія (встановлення миру або підтримання миру), де саме будуть присутні миротворці: по всій території Донбасу, на лінії розмежування, на кордоні з Росією. Тут був спір двох позицій і десь посередині, теоретично, могли зійтися, але вони це відклали", - пояснив він.

За його словами, миротворча місія на Донбасі могла б стати одним з питань переговорів на рівні лідерів країн "нормандської четвірки".

Але тоді генеральний секретар ООН повинен буде відправити оціночну місію, тоді він робить запит на бюджетне фінансування, а тоді вже Радбез ООН має підтримати це фінансування", - додав міністр.

Раніше повідомлялося, що Кравчук заявив, що Росія може заблокувати не тільки обмін полоненими, але і всю роботу ТГК, в разі, якщо Верховна рада не змінить постанову про місцеві вибори.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews