UA | RU
10 квітня 2025, 01:39

Вбивство у гуртожитку: на Дніпропетровщині чоловік до смерті забив сусіда

фото: Нацполіція

У Кам’янському на Дніпропетровщині до суду скерували обвинувальний акт відносно 30-річного чоловіка, який під час сварки до смерті побив свого сусіда по гуртожитку

Про це передає RegioNews із посиланням на пресслужбу Національної поліції в Дніпропетровській області.

За матеріалами справи, трагічний випадок трапився 16 січня в одному з гуртожитків міста. Місцеві мешканці виявили в кімнаті тіло чоловіка зі слідами побоїв.

Правоохоронці оперативно встановили особу можливого нападника. Ним виявився 30-річний житель Кам'янського. Слідчі з'ясували, що того дня у підозрюваного в гостях перебував сусід.

"Між чоловіками виникла сварка, в ході якої господар розлютився та побив знайомого. Від отриманих травм чоловік помер", — йдеться в повідомленні.

Після завершення досудового розслідування правоохоронці направили обвинувальний акт до суду. Фігуранту загрожує позбавлення волі на строк до 10 років.

Нагадаємо, у Києві судитимуть чоловіка, який зарізав сусіда по гуртожитку.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників