UA | RU
18 січня 2023, 18:16

Стріляв у цивільних, які ховалися у підвалі: військовому рф оголошено підозру

фото з відкритих джерел

Офіс генпрокурора виписав підозру російському військовому за жорстоке поводження з цивільними під час окупації одного із сіл Чернігівської області

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на повідомлення ОГП.

Окупанту повідомлено про підозру у порушенні законів та звичаїв війни, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 438 КК України).

Як встановило слідство, у березні 2022 року під час окупації села Пакуль Чернігівського району військовий окупаційної армії вистрілив у бік цивільних, які ховалися у підвалі. Внаслідок чого місцеві зазнали поранень.

Крім того, російський командир наказав обшукати одну з баз відпочинку в селі Андріївка. В результаті власнику бази завдано матеріальних збитків.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України затримала ворожого агента, який збирав розвіддані про Сили оборони у прикордонних районах на півночі України.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Віцепрезидент США: мир з Росією складніший, ніж очікувалося, але надія ще є
05 грудня 2025, 08:47
Приїхали на бійку – знайшли арсенал: на Хмельниччині оголосили підозру 18-річному хлопцю
05 грудня 2025, 08:40
На Волині викрили фермерське господарство, яке в промислових масштабах вирощувало тютюн без ліцензії
05 грудня 2025, 08:32
Сьогодні планують оголосити нового голову Офісу президента, – нардеп
05 грудня 2025, 08:23
Спецоперація "Опікун": на Полтавщині медики продавали фіктивні довідки
05 грудня 2025, 08:18
Атака дронів на Харків: рятувальники ліквідували пожежу
05 грудня 2025, 07:58
Війська РФ обстріляли два райони Дніпропетровщини: загинула дитина, є постраждалі
05 грудня 2025, 07:45
У Херсоні російські війська обстріляли перинатальний центр
05 грудня 2025, 07:40
З Донеччини за два тижні евакуювали майже 90 людей
05 грудня 2025, 07:31
"Куратори" Кремля: РФ створює нову систему управління окупованими територіями
05 грудня 2025, 07:26