UA | RU
20 лютого 2020, 18:55

Заступником голови Чернігівської ОДА став активіст зі Львова

Голова об'єднання громадських організацій "Центр громадянських ініціатив", львів’янин Віталій Загайний став першим заступником голови Чернігівської ОДА
Голова об'єднання громадських організацій "Центр громадянських ініціатив", львів’янин Віталій Загайний став першим заступником голови Чернігівської ОДА
Віталій Загайний, фото із facebook

Як повідомляє RegioNews із посиланням на Zaxid.net, наприкінці січня на сайті НАЗК було оприлюднено його декларацію як кандидата на цю посаду, а 19 лютого його кандидатуру погодив Кабмін.

Віталій Загайний повідомив, що деякий час працював радником голови Чернігівської ОДА Андрія Прокопенка і отримав пропозицію обійняти посаду його першого заступника.

"Треба розуміти, що протягом останніх років я активно працював на території всієї України. Ті проєкти, які реалізовувалися під егідою "Центру громадянських ініціатив", стосувалися різних регіонів, територій, різних громад по всій території країни. Посада у Чернігівській ОДА – це безпосередньо на запрошення голови ОДА. Ми співпрацювали ще коли Андрій Прокопенко був депутатом Чернігівської облради", – розповів Віталій Загайний.

На початку 2000-х років Загайний був депутатом Львівської міськради, згодом заступником голови Львівського регіонального відділення Асоціації міст України. Упродовж останніх років очолював "Центр громадянських ініціатив", який займається втіленням різних проектів у сфері місцевого самоврядування.

29 вересня 2023
Вихідні у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді: гастротури, величні замки та палаци, а також музей-тюрма
Якщо літо — час відпусток та досить тривалих подорожей, то осінь спонукає поїхати у нове для себе місто, щоб трохи перезавантажитися.
29 вересня 2023
Скандальна заява Корнієнка: чому Україна вже перейшла до "президентської держави"
Навколо "Слуги народу" і Президента розгорілася нова жвава дискусія з присмаком скандалу. Поштовхом до неї стали слова першого віцеспікера та одного з лідерів президентської партії Олександра Корнієнк...
28 вересня 2023
Кадрові призначення в Міноборони: ким Умєров замінив Маляр та інших заступників Резнікова
Новий міністр оборони України Рустем Умєров почав формувати свою команду. Кабмін уже призначив йому трьох заступників – Юрія Джигира, Наталію Калмикову та Катерину Черногоренко. Ці призначення – лише ...
27 вересня 2023
Недороблена деколонізація. Де в Україні досі залишаються російсько-комуністичні пам’ятники
В Україні ще у 2015 році набув чинності так званий закон про декомунізацію, але досі у різних містах та селах є вулиці, названі на честь радянських діячів.

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram