UA | RU
03 лютого 2023, 20:30

"Гвардія наступу". Україна почала формувати добровольчі бригади для звільнення Криму та Донбасу

Міністерство внутрішніх справ почало формувати штурмові бригади. Їхнім завданням буде звільнення територій від російських окупантів
Міністерство внутрішніх справ почало формувати штурмові бригади. Їхнім завданням буде звільнення територій від російських окупантів
фото: storm.mvs.gov.ua

Як заявив в.о. голови МВС Ігор Клименко в ефірі телемарафону, рішення про створення штурмових бригад було ухвалено працівниками системи МВС, "у яких достатньо люті, щоб знищувати ворога". При цьому багато військовослужбовців ініціювали набір людей до таких підрозділів, пише RegioNews.

"Тому було прийнято рішення, що всіх, хто бажає, хто є патріотом, хто втратив домівки або рідних через війну, об'єднати в такі бригади. Ми вже почали формувати такі підрозділи, які націлені на те, щоб звільнити наші території і стати на міжнародно визнані кордони. Це наша найближча мета", - заявив Клименко.

Які підрозділи формуються

У пресслужбі МВС розповіли, що Україна готується повертати тимчасово окуповані Луганську, Донецьку області й Крим. З цією метою МВС формує додаткові штурмові бригад, до лав яких кожен може приєднатися.

"Україна готується до штурму аж до Криму і Чорного моря, щоб вигнати окупантів зі своєї території. МВС розпочинає формування штурмових бригад Нацгвардії, Нацполіції та ДПСУ - "Гвардія наступу", - пише пресслужба.

Зазначається, вступ до штурмових бригад, є добровільним вибором, а не мобілізацією. Бригади братимуть участь у звільненні Луганської й Донецької областей, а також Криму від російських окупантів.

Бригади Національної гвардії:

  • "Буревій"
  • "Червона Калина"
  • "Кара-Даг"
  • "Рубіж"
  • "Спартан"
  • "Азов"

Бригада Національної поліції:

  • "Лють"

Бригада Державної прикордонної служби:

  • "Сталевий Кордон"

Основа нових бригад – офіцери та солдати, які мають чималий бойовий досвід. Поповнення нових бригад відбуватиметься винятково з добровольців, високо мотивованих патріотів України, зазначається на сайті "Гвардії наступу".

Як долучитися до бригад

"Кожен, хто є патріотом, хто втратив домівки або рідних на цій війні, зможе добровільно долучитися до бригад", - зазначають в МВС.

Аби приєднатися до лав, необхідно перейти за посиланням та обрати одну з гвардій. Окремі питання можна задати за номером телефону - 080 010 00 20.

На сайті "Гвардії наступу" оприлюднено перелік ЦНАПів, у яких можна подати заявку для вступу до бригад.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram