UA | RU
09 листопада 2022, 17:40

Втеча окупантів з Херсона і бої у Снігурівці. Яка ситуація на півдні

Новий командувач російськими окупаційними військами в Україні Сергій Суровікін заявив, що на Херсонщині РФ перекидає окупантів на лівий берег Дніпра, тобто залишає Херсон
Новий командувач російськими окупаційними військами в Україні Сергій Суровікін заявив, що на Херсонщині РФ перекидає окупантів на лівий берег Дніпра, тобто залишає Херсон
Фото з відкритих джерел

"Доцільно організувати оборону по бар'єрному рубежу річки Дніпро, по лівому її берегу... Рішення про оборону на лівому березі Дніпра непросте, водночас ми збережемо життя наших військових і боєздатність угруповання військ... Маневр військ буде здійснено в найближчі терміни, з'єднання займуть підготовлені оборонні рубежі на лівому березі Дніпра", - зазначив Суровікін.

Шойгу погодився з пропозицією організувати оборону по рубежу річки Дніпро: "Приступайте до відведення військ".

Ситуація у Снігурівці

Сьогодні у ЗМІ з'явилася інформація, що частина міста Снігурівка Миколаївської області перебуває під контролем ЗСУ. Офіційних коментарів щодо останніх подій у Снігурівці поки немає. Українські ЗМІ поширюють інформацію про те, що зараз там тривають тяжкі бої. Зі зрозумілих причин військове командування поки не афішує ситуацію.

При цьому мережею вже ширяться кадри та інформація про масові підриви мостів на півдні, які розташовані в тилу окупантів.

Снігурівка розташована на сході Миколаївської області поблизу адміністративної межі з Херсонською областю. Через місто проходить регіональна траса Т1505, яка є логістичною артерією окупантів. Звільнення Снігурівки Миколаївської області є важливим для наших військових. Адже вихід на цей плацдарм відкриває ЗСУ рух в бік Херсона.

Шлях до Херсона. Експерт пояснив важливість звільнення Снігурівки

Нагадаємо, раніше у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України оцінили тривалість боїв за тимчасово окупований Херсон. Там заявили, що українським бійцям потрібен час, щоб відбити місто.

Також у розвідці дізнались про плани щодо відступу росіян з Херсона.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram