На Житомирщині викрили схему на електроенергії: збитків на майже пів мільйона
На Житомирщині чиновник отримав підозру. Йдеться про порушення під час закупівлі електроенергії
Про це повідомляє поліція Житомирської області, передає RegioNews.
У 2004 році комунальне підприємство уклало договір на закупівлю електроенергії з енергопостачальною компанією. Після цього директор підписав додаткові угоди. В результаті обсяг постачання зменшився, а ціна навпаки зросла.
За висновками експертизи, комунальному підприємству було завдано збитків на суму понад 425 тисяч гривень.
"Обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк від 2 до 5 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до 3 років", - кажуть в поліції.
Нагадаємо, раніше правоохоронці викрили колишнього чиновника Укргазвидобування. Йдеться про розтрату понад 62 мільйонів гривень під час закупівлі дизельного пального.
Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим












