UA | RU
08 червня 2023, 16:14

У Запоріжжі викрили полковника ДСНС, який продавав державне пальне на власній АЗС

фото: ДБР

У Запоріжжі викрили полковника ДСНС, який незаконно продавав пальне, виділене державою для потреб служби. Зокрема, його повинні були використати для ліквідації наслідків ракетних обстрілів

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Державне бюро розслідувань.

За даними ДБР, сума збитків сягає понад 2,3 млн гривень. У бюро розповіли, що пальне ДСНС виділялось державою для ліквідації наслідків ракетних обстрілів, проведення розмінування, а також евакуації людей з прифронтових територій. Проте, воно розкрадалось та надалі продавалось або ним заправлялись приватні вантажівки.

Аби продавати викрадене пальне, посадовець облаштував міні-АЗС прямо на території власного маєтку.

Зазначається, що до схеми залучалися чинні співробітники ДСНС, які отримували зарплатню, але не з’являлися на місці чинної роботи. За даними розслідуванння, один з підозрюваних був заправником і постійно перебував на території домоволодіння полковника.

Під час обшуку слідчі виявили талони на пальне, що належать ДСНС, викрадене дизельне пальне, обладнання для його зберігання та продажу і гроші в різній валюті на суму понад 8 млн гривень.

Окрім вищезазначеного злочину, полковника підозрюють у протиправному заволодінні земельною ділянкою в центрі Запоріжжя, де зведений його маєток. За даними слідства, ця земля перебувала у користуванні колишньої метрологічної станції ДСНС та перейшла у власність підозрюваного.

Також полковник володіє преміум-автомобілями та розкішним маєтком на березі Дніпра. Інформація щодо всього майна перевіряється.

Наразі ДБР повідомило про підозру за ч. 4,5 ст. 191 КК України всім шести фігурантам. Вирішується питання щодо обрання їм запобіжних заходів.

Нагадаємо, раніше у Києві правоохоронці викрили директора комунального підприємства Парк культури та відпочинку Гідропарк, який вимагав хабар у підприємця.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
13 липня 2026
"Я така сама людина!": з якими труднощами тяжкопоранені ветерани стикаються в мирному житті
Відсутність уваги з боку органів влади, недостатня пенсія та нерозуміння з боку громадськості. Ветерани, які отримали інвалідність на фронті, розповіли про особливості їх адаптації до цивільного життя
09 липня 2026
Бунт проти ТЦК у Львові. Чим загрожують Україні подібні протести
Радикалізація українського суспільства і, у відповідь, силових структур може призвести до того, що демократичну Україну знищить не Кремль, а самі українці, як прості громадяни, так і обрана ними влада
01 липня 2026
Корупційний марафон. Що відомо про нові справи НАБУ проти нардепів від "Слуги народу"
Верховна Рада IX скликання увійде в історію великою кількістю корупційних скандалів та кримінальних справ
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
Співака Володимира Дантеса купила фанатка за 15 тисяч
15 липня 2026, 01:35
Акторка Наталка Денисенко зізналась, скільки витрачає на своє волосся
15 липня 2026, 00:55
"Я би дуже хотіла його побачити": переможниця "Холостяка" розповіла про стосунки з Цимбалюком
15 липня 2026, 00:35
В Україні обвалились ціни на "борщовий набір": які ціни на популярні овочі
14 липня 2026, 23:55
Бензин в Україні дешевшає: які ціни на АЗС
14 липня 2026, 23:35
Російський дрон атакував судно під прапором Маршаллових Островів на Одещині: є загиблі
14 липня 2026, 22:58
Українка поскаржилась, що її доньку роздягнули просто в залі польського аеропорту
14 липня 2026, 22:55
ЗАЕС знову опинилася в стані блекауту
14 липня 2026, 22:28
Артилерія та дрони: ворог завдав серії ударів по житлових кварталах Херсона
14 липня 2026, 21:58
На Миколаївщині фанат "Новороссии" зливав росіянам дані про ЗСУ
14 липня 2026, 21:50