UA | RU
21 лютого 2020, 08:51

У Росії заявляють, що зняли з київського поїзда китаянку з підозрою на коронавірус

Під Брянськом з підозрою на коронавірус госпіталізована громадянка Китаю, яка їхала в поїзді "Київ - Москва". Вагон, в якому вона їхала, оточений, а її попутники спрямовані в карантин
Під Брянськом з підозрою на коронавірус госпіталізована громадянка Китаю, яка їхала в поїзді "Київ - Москва". Вагон, в якому вона їхала, оточений, а її попутники спрямовані в карантин
Фото: bragazeta.ru

Як передає RegioNews, про це Агентству міських новин "Москва" повідомило джерело в екстрених службах.

"На ж/д станції "Суземка" співробітниками митниці та Росспоживнагляду на транспорті в вагоні поїзда Київ - Москва виявлено громадянку КНР 1978 року народження з температурою тіла 38 градусів (виявлена ​​з використанням тепловізора)", - розповіло джерело.

За його словами, всього у вагоні було 24 особи, 22 пасажири і два провідника. Дана громадянка знята з поїзду, автомобілем швидкої допомоги була організована доставка в інфекційну лікарню Брянська, для неї виділено окремий ізолятор.

Потяг також пройшов в Брянськ для прийняття рішень з проведення карантинних заходів. Вагон №11 відчеплений на окремій тупиковій гілці, оточений на карантин співробітниками транспортної поліції.

"24 особи, які перебували у вагоні будуть доставлені шістьма екіпажами швидкої медичної допомоги в Брянську міську лікарню №4 для обсервації і подальшого обстеження. Для них виділено окремий корпус з ліжко-місцями і одноразовим посудом", - додав співрозмовник агентства.
01 грудня 2023
Цікаві місця Києва: Найглибша станція метро у світі, німецький квартал та своя "Китайська стіна"
Київ прекрасний для відвідин у будь-яку пору року, адже має свій неповторний колорит, який щороку приваблює сотні тисяч туристів з усього світу.
29 листопада 2023
Запуск аеропортів: Чи будуть безпечними польоти цивільної авіації під час війни
Останнім часом офіційні особи в Україні публічно заявляють про можливість відкриття деяких аеропортів та поновлення польотів цивільної авіації
24 листопада 2023
Суди над зрадниками. Хто з відомих колаборантів уже отримав покарання
Останнім днями в Україні завершилося кілька гучних судових процесів над колаборантами. У Харкові довічне ув'язнення отримав місцевий чоловік, що в перші дні вторгнення навів російську ракету на будівл...
23 листопада 2023
Нові повноваження ТЦК та дембель через 3 роки: Які зміни готують в законодавство про мобілізацію
У Верховній Раді продовжуються дискусії щодо посилення мобілізації для збільшення кількості військовослужбовців у ЗСУ. Згодом усе це має вилитися у масштабні зміни до законодавства.