UA | RU
12 лютого 2020, 15:11 12

Британці слідом за Китаєм почали випробовувати вакцину проти COVID-19

Лондонські вчені Імперського коледжу почали віпробувати на тваринах вакцину проти смертельного коронавируса COVID-19
Лондонські вчені Імперського коледжу почали віпробувати на тваринах вакцину проти смертельного коронавируса COVID-19

Як повідомляє RegioNews, посилаючись на Science Alert, кінцевою метою дослідників є знайти ефективний і безпечний спосіб зупинити поширення вірусу до кінця року.

"Ми тільки що ввели отриману з цих бактерій вакцину в організми мишей. Сподіваємося, що протягом наступних кількох тижнів зможемо визначити реакцію, яку ми можемо побачити в цих мишах, в їх крові, їх реакцію антитіл на коронавірус", - розповів учений Пол Мак-Кей.

Нагадаємо, 11 лютого китайська науково-дослідницька група оголосила про початок випробувань мРНК-вакцини проти коронавируса нового типу на гризунах.

ВООЗ дала офіційну назву вірусу-вбивці - COVID-19. Першу ж вакцину, здатну боротися проти смертельного коронавірусу з Китаю, обіцяють приблизно за 18 місяців.

В кінці грудня 2019 року влада Китаю заявили про спалах пневмонії в місті Ухань. Збудником захворювання став новий тип коронавируса - 2019 nCoV. Він передається від людини до людини, інкубаційний період триває від 2 до 12 діб. Станом на ранок 11 лютого в Китаї загинули 108 осіб, видужали 3 тис. 996. Загальна кількість заражень досягло 42 тис. 638, всього померли 1016 осіб.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Габінет Дмитро
Голова Хмельницької обласної державної адміністрації
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »