UA | RU
11 березня 2024, 04:33

Військовим, які працюють на передовій, пропонують вдвічі підвищити зарплату

фото: Генштаб ЗСУ/Facebook

В Україні є можливість у два рази підняти зарплату військовослужбовцям, які перебувають на передових позиціях фронту

Про це в інтерв’ю "Телеграфу” розповів народний депутат від фракції "Слуга народу" Руслан Горбенко, передає RegioNews.

Як зазначається, під час поїздок на фронт до Горбенко неодноразово зверталися військові з проханням підняті "бойові” виплати.

"Вони хотіли б отримувати надбавку за бойові не 100 тисяч гривень, а 200 тисяч. Це можна робити? Так, можна. І є така пропозиція від головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, який запропонував президенту подвоїти ці виплати для мотивації хлопців, які бажають битися і воювати", — зазначив Руслан Горбенко.

За його словами, знайти кошти в бюджеті на таку індексацію можливо коштом звільнення з лав ЗСУ тих, хто не вмотивований воювати - тобто так званих відмовників.

"Я не бачу сенсу тримати таких людей в лавах нашої армії, краще ці кошти, які вивільняються (вони ж не будуть отримувати зарплату), спрямувати на додаткову мотивацію хлопців, які бажають воювати, захищати свою країну", — резюмував Руслан Горбенко.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Сергій Марченко запевнив, що на потреби ЗСУ кошти неодмінно знайдуться. Зокрема, й на підняття грошового забезпечення військових на передовій до 200 тисяч гривень.

11 квітня 2024
Заборона їздити на авто, скасування дембеля, обов’язкова ВЛК: що прописано в ухваленому законі про мобілізацію
Які зміни очікують на військовозобов’язаних, коли закон про посилення мобілізації набуде чинності
05 квітня 2024
Є-кабінет військовозобов'язаного, армія з 25 років і зміни для обмежено-придатних: що потрібно знати про нові правила мобілізації
Поки Верховна Рада готується розглядати в другому читанні законопроєкт про посилення мобілізації, днями президент підписав кілька вже проголосованих законів, які також вносять зміни до мобілізаційного...
28 березня 2024
Гроші чи армія: скільки потрібно буде заплатити, щоб мати "економічну бронь" від мобілізації
"Бронь" за податки. Бізнес підтримує, військові експерти вбачають серйозні ризики
18 березня 2024
Парламент увійшов у зону турбулентності. Чи загрожує Верховній Раді політична криза?
Верховна Рада, схоже, опинилася на порозі парламентської кризи. За останні три тижні нардепи змогли ухвалити лише одне рішення в той час, коли в повітрі зависнули важливі для Офісу президента питання,...