UA | RU
22 травня 2023, 20:44

Російський криміналітет масово переїжджає на окуповані території України, - ЦНС

фото: ria.ru

Російський криміналітет переїжджає на тимчасово захоплені території України через те, що окупаційна адміністрація не здатна "забезпечити там порядок

Про це повідомляє Центр національного спротиву, передає RegioNews.

"Чимало російських кримінальників, які знаходяться у розшуку в РФ, знайшли прихисток на тимчасово окупованих територіях (ТОТ - ред.). Окупаційна поліція не спроможна виконувати правоохоронні функції. А за невелику "винагороду" місцеві поліцаї закривають очі на створення нових кримінальних осередків в тимчасово окупованих містах", - йдеться у повідомленні.

Окупаційна адміністрація не протистоїть переїзду російського криміналітету на ТОТ , адже "заходи безпеки" окупанти розуміють саме так - залякування місцевих жителів та боротьба з партизанським рухом.

Тож російські злочинці почуваються цілком комфортно, і не лише ховаються від федерального розшуку на ТОТ, але й, користуючись безвладдям, шукають нові шляхи для наживи.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські окупанти з води будують лінії оборони у захопленій частині Запорізької області. Загарбники спеціально затоплюють поля, аби спробувати ускладнити рух української техніки.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook