UA | RU
25 лютого 2020, 15:11

Журналісти регіональних філій Суспільного вийшли на акції протесту

У багатьох областях України журналісти регіональних філій Суспільного мовлення влаштували акції на підтримку місцевого радіо і телебачення. Працівники обурені скороченням виробництва власного контенту на регіональних телеканалах суспільного мовника з трьох годин до однієї
У багатьох областях України журналісти регіональних філій Суспільного мовлення влаштували акції на підтримку місцевого радіо і телебачення. Працівники обурені скороченням виробництва власного контенту на регіональних телеканалах суспільного мовника з трьох годин до однієї

Про це пише RegioNews.

Представники Запорізької, Житомирської, Миколаївської, Ужгородської, Рівненської, Кропивницької, Херсонської філій ПАТ "НСТУ" вийшли на попереджувальну акцію протесту "Інформаційна година", щоб поінформувати місцеві громади про ризики для їхніх інформаційних прав і свобод, та про суттєве зменшення можливості впливати на процеси розбудови громадянського суспільства в кожному конкретному регіоні.

Опубліковано Аллою Жупанюк Вівторок, 25 лютого 2020 р.

Спільну позицію місцевих медівників висловила Богдана Трофим’юк, керівниця групи програмування Рівненської філії ПАТ "НСТУ”:

"Чому я підтримую акцію: бо бачу загрозу знищення суспільного мовника у регіонах. Ми були незаангажовані, ми уникали оціночних суджень, ми робили цікаві етери як на телебаченні, так і на радіо. Ми стали універсальними солдатами, які можуть швидко і якісно робити свою роботу.

Всеукраїнська акція на підтримку регіонального суспільного ТБ і радіо! 25 лютого - 13.00 біля приміщення...

Опубліковано Богданою Трофим'юк Понеділок, 24 лютого 2020 р.

Скорочення мовлення до години обмежить доступ до регіональної інформації слухачів і глядачів певних категорій, для яких саме радіо і телебачення є чи не єдиним джерелом інформації.

Наголошую: мова НЕ йде про робочі місця, мова йде про загрозу й перешкоджання у вільному доступі до регіональної інформації, що суперечить концепції суспільного".

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10
Не врахували допомогу й завищили собівартість: прокуратура Вінниці повернула до бюджету 4,1 млн грн
04 грудня 2025, 21:00