UA | RU
14 лютого 2020, 16:21 16

Україна та Румунія обговорили посилення безпеки Чорноморського регіону

Міністри України та Румунії домовились про додаткову співпрацю
Фото: Кораблі НАТО у Чорному морі. Думская
Міністри України та Румунії домовились про додаткову співпрацю

Як повідомляє RegioNews з посиланням на пресслужбу Міноборони, міністр оборони України Андрій Загороднюк та міністр національної оборони Румунії Ніколає-Іонел Чуке обговорили співробітництво в контексті безпеки Чорноморського регіону.

"У рамках участі в Мюнхенській безпековій конференції, міністр оборони Андрій Загороднюк провів зустріч з міністром національної оборони Румунії Ніколає-Іонелом Чуке. Сторони зосередили основну увагу на темі безпеки в Чорноморському регіоні. Андрій Загороднюк відзначив важливість співпраці на рівні військово-морських сил та посилення спільної роботи з партнерами в Східно-Європейському регіоні з метою забезпечення стабільності в акваторії Чорного моря", - йдеться у повідомленні.

Як відомо, міністри обговорили такі напрями співробітництва - майбутнє підписання Угоди між Кабінетом міністрів України і Урядом Румунії про військово-технічне співробітництво, а також обмін інформацією про повітряну і морську обстановку.

Нагадаємо, у січні Чорноморський флот Російської Федерації поблизу берегів анексованого Криму провів військові навчання. На них був присутній президент РФ Володимир Путін.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Райкович Андрій
Міський голова Кропивницького
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »