UA | RU
04 серпня 2024, 12:34

На Полтавщині росіяни атакували залізницю: потяги суттєво затримуються

фото: Укрзалізниця

Сьогодні вночі, 4 серпня, російські війська завдали удару по залізничній інфраструктурі Полтавщини. Зафіксовані суттєві пошкодження. Для низки поїздів Харківського напрямку змінили маршрути. Вони продовжили рух із суттєвими затримками

Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці, передає RegioNews.

На щастя, обійшлось без жертв та поранених. Серед пошкодженого – колії, контактна мережа, опори. Ушкоджені ділянки інфраструктури залізничники вже відновили.

"Відновлювальні роботи вже проведено, частину поїздів пропущено із резервними тепловозами, а наразі вже практично повністю поновлено і енергопостачання", – зазначили в компанії.

Поїзди Укрзалізниці, що затримуються:

  • 21/22 Харків - Львів +10:34;
  • 103/104 Краматорськ - Львів +10:34;
  • 1/2 Харків - Івано-Франківськ +10:06;
  • 201/202 Харків - Ворохта +10:06;
  • 63/64 Харків - Львів +4:57;
  • 111/112 Ізюм - Львів +4:57;
  • 112/111 Львів - Ізюм +2:25.

Відправка зворотних рейсів сьогодні ввечері також затримається:

  • 64/63 Львів - Харків вирушить з кінцевої станції орієнтовно на 2 години пізніше свого розкладу;
  • 112/111 Львів - Ізюм вирушить з кінцевої станції орієнтовно на 2 години пізніше свого розкладу.
  • 2/1 Івано-Франківськ - Харків вирушить з кінцевої станції орієнтовно на 3 години пізніше свого розкладу;
  • 202/201 Ворохта - Харків вирушить з кінцевої за графіком, але отримає неграфікову стоянку по станції Івано-Франківськ тривалістю близько 3 годин.

"Від імені всіх залізничників перепрошуємо за незручності, адже нічний обстріл вплинув на плани тисяч українців, ми це розуміємо і від самої ночі працюємо над тим, щоб максимально швидко доставити вас до потрібного пункту призначення", – додали в Укрзалізниці.

Нагадаємо, вночі 1 серпня російські війська завдали ракетного удару по одній із залізничних станцій Харківської області. Пошкоджені рухомий склад і колії, поранена провідниця.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну