UA | RU
11 січня 2024, 09:06

"Слабка фракція та партія у війну мені не потрібна": Безугла заявила про вихід зі "Слуги народу"

фото: facebook.com/bezuhlamariana

Народна депутатка Мар’яна Безугла написала заяву на вихід з фракції та партії "Слуга народу". Депутатка заявила, що не хоче мати спільні зобовʼязання з нардепами, які встромляють ніж у спину

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook, інформує RegioNews.

"Слабка фракція та партія у війну мені не потрібна. Продовжу підтримувати ініціативи Президента, але не хочу мати спільні зобовʼязання з нардепами фракції, які встромляють ніж у спину", – заявила Безугла.

Також Безугла заявила, що їй "не потрібна квота заступника голови Комітету Верховна Рада України з питань національної безпеки оборони та розвідки" за умов, які нібито їй нав’язують.

Вона додала, що, на її думку, без радикальних змін існування парламенту буде тоталітарним хворобливим згасанням, а ЗСУ перетворяться на конвеєр з утилізації громадян для підтримання статус-кво фронту.

Нагадаємо, 5 січня Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки підтримав зняття народного депутата Безуглої (фракція "Слуга народу") з посади заступниці голови комітету.

Безугла відзначилася низкою скандальних заяв. Зокрема вона звинувачує вище військове командування у відсутності плану подальших бойових дій, заявляла, що головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний має піти у відставку, а також поширює контроверсійну інформацію щодо напрацювання оновленої мобілізаційної політики Україні.

6 січня у Верховній Раді був зареєстрований проєкт постанови про відкликання Безуглої з посади.

10 січня представники "Слуги народу" відмовилися вносити на розгляд постанову про звільнення з посади заступника голови парламентського комітету скандальної Мар’яни Безуглої.

16 квітня 2024
Зустріч із Папою Римським та повні буси гуманітарки: як італійський благодійник допомагає прифронтовій Харківщині
З початком повномасштабної війни українці не на словах відчули турботу зі сторони європейських друзів. Країни ЄС радо приймали українських жінок з дітьми, а до самої України все частіше почали приїждж...
11 квітня 2024
Заборона їздити на авто, скасування дембеля, обов’язкова ВЛК: що прописано в ухваленому законі про мобілізацію
Які зміни очікують на військовозобов’язаних, коли закон про посилення мобілізації набуде чинності
05 квітня 2024
Є-кабінет військовозобов'язаного, армія з 25 років і зміни для обмежено-придатних: що потрібно знати про нові правила мобілізації
Поки Верховна Рада готується розглядати в другому читанні законопроєкт про посилення мобілізації, днями президент підписав кілька вже проголосованих законів, які також вносять зміни до мобілізаційного...
28 березня 2024
Гроші чи армія: скільки потрібно буде заплатити, щоб мати "економічну бронь" від мобілізації
"Бронь" за податки. Бізнес підтримує, військові експерти вбачають серйозні ризики