UA | RU
18 грудня 2020, 12:48

В Україні хочуть вивести з користування паспорти-книжечки: Раді рекомендують ухвалити закон

У цьому законі прописаний порядок поступового переходу з паспорта у формі книжечки на паспорт у формі ID-картки
У цьому законі прописаний порядок поступового переходу з паспорта у формі книжечки на паспорт у формі ID-картки
Фото з відкритих джерел

В Україні хочуть поступово вивести паспорт у формі книжечки із користування. Верховній Раді рекомендують ухвалити відповідний законопроєкт №3986 "Про паспорт громадянина України у формі книжечки".

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на інформаційне управління Апарату ВР.

Таке рішення ухвалив комітет з питань прав людини.

У цьому законі прописаний порядок поступового переходу з паспорта у формі книжечки на паспорт у формі картки, оформлений із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру. Установлюються строки дії паспорта.

Нардепи розглянули й альтернативний проєкт. Він передбачає, що термін дії паспорта громадянина України у формі книжечки не обмежується.

"Комітет підтримав законопроєкт №3986, а №3986-1 пропонує відхилити", - вказано у повідомленні.

Нагадаємо, у жовтні на порталі "Дія" запустили профіль виборця.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню