UA | RU
26 лютого 2020, 19:01

Справа Шеремета: слідство розсекречує понад 500 матеріалів

У справі вбивства журналіста Павла Шеремета триває процес розсекречення матеріалів понад 500 негласних слідчих (розшукових) дій
У справі вбивства журналіста Павла Шеремета триває процес розсекречення матеріалів понад 500 негласних слідчих (розшукових) дій

Як повідомили RegioNews у пресслужбі Нацполіції України, про це 26 лютого заявили представники групи слідчих, які здійснюють досудове розслідування.

"У зв’язку з підвищеною увагою суспільства та з метою повного і прозорого процесу розслідування резонансного злочину слідчі НПУ постійно інформують про хід розслідування вбивства Павла Шеремета: нині триває процес розсекречення матеріалів негласних слідчих (розшукових) дій та проводиться 32 судові експертизи", - йдеться у повідомленні.

Водночас, правоохоронці наголосили, що попри публічні заяви сторони захисту у ЗМІ про готовність їхніх підзахисних сприяти встановленню істини у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, насправді підозрювані відмовляють органу досудового розслідування в участі у таких слідчих діях. Таким чином процес проведення слідчих дій ускладнюється.

"Насамперед йдеться про відмову Яни Дугарь від дачі показів у ході допиту як підозрюваної та проведення низки експертиз: почеркознавчої, судово-психіатричної. Щодо інших підозрюваних: Андрій Антоненко відмовився від проведення слідчого експерименту та дачі показів у ході допиту, а Юлія Кузьменко – від проходження судово-медичної й габітоскопічної експертиз. Окрім того, і Андрій Антоненко, і Юлія Кузьменко відмовилися від одночасного допиту", - додали у поліції.

Також представники групи слідчих ГСУ НПУ звернули увагу, що усі троє підозрюваних відмовилися від проходження інтерв’ювання з використанням поліграфа (при цьому Яна Дугарь раніше брала участь у такому дослідженні, ініційованому стороною захисту, а Юлія Кузьменко давала згоду на його проведення).




01 грудня 2023
Цікаві місця Києва: Найглибша станція метро у світі, німецький квартал та своя "Китайська стіна"
Київ прекрасний для відвідин у будь-яку пору року, адже має свій неповторний колорит, який щороку приваблює сотні тисяч туристів з усього світу.
29 листопада 2023
Запуск аеропортів: Чи будуть безпечними польоти цивільної авіації під час війни
Останнім часом офіційні особи в Україні публічно заявляють про можливість відкриття деяких аеропортів та поновлення польотів цивільної авіації
24 листопада 2023
Суди над зрадниками. Хто з відомих колаборантів уже отримав покарання
Останнім днями в Україні завершилося кілька гучних судових процесів над колаборантами. У Харкові довічне ув'язнення отримав місцевий чоловік, що в перші дні вторгнення навів російську ракету на будівл...
23 листопада 2023
Нові повноваження ТЦК та дембель через 3 роки: Які зміни готують в законодавство про мобілізацію
У Верховній Раді продовжуються дискусії щодо посилення мобілізації для збільшення кількості військовослужбовців у ЗСУ. Згодом усе це має вилитися у масштабні зміни до законодавства.
Мешканці Херсона загрожує до 10 років в'язниці за проведення псевдореферендуму
04 грудня 2023, 22:03
У Києво-Печерській лаврі щодня битимуть у найбільший дзвін на підтримку військовополонених
04 грудня 2023, 21:41
Окупанти моніторять українські соцмережі в пошуках партизанів, — Центр нацспротиву
04 грудня 2023, 21:14
У Херсоні судитимуть двох ексчиновниць, які незаконно нарахували собі 1,4 млн грн зарплати
04 грудня 2023, 20:44
В Одесі затримали двох студентів, які відібрали 60 тисяч гривень у чоловіків
04 грудня 2023, 20:16
Генштаб: авіація Сил оборони завдала 10 ударів по районах зосередження окупантів
04 грудня 2023, 19:51
У Києві викрили шахраїв, які відібрали 16 квартир у столичних жителів
04 грудня 2023, 19:43
У ЗСУ підтвердили успішний удар по нафтобазі окупантів в Луганську
04 грудня 2023, 19:12
На Закарпатті затримали ухилянта, який вже вчетверте намагався перетнути кордон
04 грудня 2023, 18:44
Через значні втрати росіяни будують новий госпіталь в Криму, – ЦНС
04 грудня 2023, 18:41