UA | RU
15 листопада 2023, 14:32

ДБР почало розслідування щодо жорсткого затримання чоловіка, під час вручення повістки в Одесі

фото: ДБР

Працівники державного бюро розслідувань (ДБР) розслідують насильницькі дії військових та правоохоронців під час вручення повістки чоловіку в Одесі

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на пресслужбу відомства.

У ДБР нагадують, що 14 листопада 2023 року низкою одеських телеграм-каналів було поширено відео, на якому працівники обласного центру комплектування спільно з правоохоронцями одягли кайданки на чоловіка та силоміць заштовхали його в авто за, нібито, відмову від отримання повістки.

"Працівники ДБР розпочали розслідування цього інциденту та вже провели комплекс невідкладних слідчих дій, допитали свідків, а також усіх учасників події. Також вилучено відповідні відеозаписи та адміністративні матеріали", - йдеться у повідомленні.

Наразі відкрито кримінальне провадження за фактом перевищення військовими службовими особами та правоохоронцями службових повноважень (ч. 5 ст. 426-1 КК України, ч. 2 ст. 365 КК України).

Нагадаємо, раніше в Одесі працівники військкомату затримали чоловіка на очах у його дружини та дитини. Одеський обласний ТЦК та СП з’ясовує обставини події.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання
На Рівненщині п'яний водій збив дитину
26 березня 2026, 19:55
Колишнього заступника голови Тернопільської ОВА засудили до 8 років позбавлення волі
26 березня 2026, 19:14
Стало відомо, чи відключатимуть світло в Україні 27 березня
26 березня 2026, 18:59
На Дніпропетровщині батько, який позбавлений батьківських прав, захотів виплати за сина-військового
26 березня 2026, 18:40
У Києві жінка купувала діагноз для сина-ухилянта
26 березня 2026, 18:25
Українські військові уразили на Луганщині російський ЗРК вартістю 25 мільйонів доларів
26 березня 2026, 18:10
Харків почали атакувати нові російські безпілотники
26 березня 2026, 17:57
Водій заснув: на Дніпропетровщині рейсовий мікроавтобус влетів у стовп
26 березня 2026, 17:35
Чоловік ексзаступниці міністра енергетики купив Tesla за 10 000 гривень і продав у 82 рази дорожче
26 березня 2026, 17:26
У Києві чоловік через ревнощі вирішив вбити "суперника"
26 березня 2026, 17:15