UA | RU
14 листопада 2022, 20:46

Можливі обстріли та відсутність води: мер Миколаєва не радить вертатись у місто

Фото: з відкритих джерел

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич поки що не радить жителям повертатись у місто на тлі звільнення Херсона, оскільки життя Миколаєва після звільнення Херсона з-під російської окупації не змінилося

Про це він повідомив під час онлайн-брифінгу, передає RegioNews.

"На сьогоднішній день я продовжую говорити миколаївцям про те, щоб вони поки що не поверталися до Миколаєва. По-перше, через відсутність води. По-друге, через можливі обстріли", - сказав Сєнкевич під час онлайн-брифінгу.

За його словами, потрібно зрозуміти, наскільки зміниться безпекова ситуація, бо раніше Миколаїв російські окупанти обстрілювали з-під Херсона. Він зазначив, що очікує на можливі атаки окупантів на об'єкти критичної інфраструктури.

"Миколаїв обстрілювався дуже активно за весь час війни. В останні два тижні ці обстріли зменшились", - заявив він і додав, що востаннє місто обстрілювали три дні тому, коли загинуло сім людей після обвалу п'ятиповерхової будівлі.

Сєнкевич зазначив, що з тих пір можна почути вибухи на околиці міста, але у самому Миколаєві їх немає.

"Це пов'язано з тим, що нас обстрілювали з-під Херсону, з ракетних комплексів С-300. Зараз, я так розумію, що вони (окупанти) перекинули їх на лівий берег і там розгортають нову оборону й нові місця для нападу, тому зараз у нас поки що тихо", - пояснив мер.

Окремо він наголосив, що сьогодні у місті не працюють великі і середні підприємства.

"Головне сьогодні – це не підприємства, не їхні будівлі, а люди, які на них працюють. І якщо керівники цих підприємств готові гарантувати своїм людям безпеку, то вони можуть повертатися. Якщо ні, то власне запускатися ще, на мою думку, рано. Ейфорія від звільнення Херсона насправді є. Але давайте подивимося найближчим часом, яким чином розвиватимуться військові події на фронті, і тоді будемо розуміти щодо того, як далі діяти", - сказав Сєнкевич.

Нагадаємо, раніше на Миколаївщині виявили катівню окупантів.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
Міндіч-гейт: керівник АОЗ розповів, як міністр оборони возив його на "таємні квартири" до постачальників
14 травня 2026, 15:58
Справа Шурми: НАБУ провело обшуки у членів НКРЕКП - ЗМІ
14 травня 2026, 15:50
Прикордонники показали, як українські дрони рознесли гармати росіян
14 травня 2026, 15:35
ДБР повідомило про підозру Володимиру Омеляну за ухилення від служби
14 травня 2026, 15:21
На Одещині чиновник "намалював" собі премій на 700 тисяч
14 травня 2026, 14:35
У Києві спирт перетворювали на "елітний" алкоголь – викрито підпільний цех
14 травня 2026, 14:22
РФ може завдати нових ударів: загроза зберігається – ПС ЗСУ
14 травня 2026, 14:06
У Києві чоловік підірвав військового, бо хотів заробити на зуби
14 травня 2026, 13:55
США, Китай і війна в Україні: що можуть змінити переговори Трампа в Пекіні
14 травня 2026, 13:35
Атака РФ на Київ: п'ятеро загиблих, понад 10 людей – зниклі безвісти
14 травня 2026, 13:26