Екс-губернатор Миколаївщини Круглов приєднався до партії "Наш край"
![](https://regionews.ua/static/img/8/9/89519187_1361603544050867_1267584044644696064_n_605x320.jpg)
Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова "Нашого краю" в Миколаївській області, депутат облради Юрій Кормишкін передає RegioNews.
В той же час Кормишкін не уточнив, чи піде сам Микола Круглов на вибори від "Нашого краю".
Варто відзначити, що екс-губернатор Круглов пішов з політики і практично не з'являвся на публічних заходах з 2015 року.
"Миколаївська обласна політична партія "Наш край" активно готується до майбутніх місцевих виборів. Ми зміцнюємо свої позиції і підсилюємо команду. З сьогоднішнього дня разом з "Нашим краєм" в Миколаївській області буде працювати шановна мною і жителями регіону людина, колишній губернатор Миколаївської області Микола Круглов. У мене вже є досвід співпраці з Миколою Петровичем, він чимало зробив для розвитку Миколаївщини, і я радий, що наша команда поповнюється справжніми професіоналами", - написав Кормишкін.
Нагадаємо, що в четвер, 12 березня, в Миколаївській міській раді було створено депутатську групу "Опозиційної платформи - За життя", в яку перейшли депутати фракції "Наш Край" В'ячеслав і Сергій Карцеви, Сергій Мотуз і Сергій Шульгач.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)