UA | RU
25 листопада 2024, 16:14

На Львівщині викрили псевдоблагодійників, які нелегально ввезли та продали в Україні понад 700 автівок

фото: ДПСУ

Правоохоронці викрили у Львівській області 3 благодійні фонди, які забезпечили ввезення в Україну більше 700 авто без сплати митних платежів

Про це повідомляє Держприкордонслужба, передає RegioNews.

Організатори схеми, громадяни України та Молдови, налагодили канал ввезення вживаних легковиків в Україну під виглядом гуманітарної допомоги нібито для потреб ЗСУ. В подальшому автівки продавались за готівку на території України.

Під час обшуків правоохоронці вилучили 17 авто, документи, компʼютерну техніку, мобільні термінали, чорнові записи.

Наразі встановлюється повне коло осіб, причетних до цієї схеми. Розслідування триває.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві директорка благодійної організації привласнила гроші, за які мала придбати авто для ЗСУ.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників