UA | RU
12 жовтня 2020, 10:31

Студентів не будуть примусово виселяти з гуртожитків через карантин - МОН

В міністерстві також рекомендують перейти на дистанційне навчання вищим навчальним закладам
В міністерстві також рекомендують перейти на дистанційне навчання вищим навчальним закладам
Фото: з відкритих джерел

В.о міністра освіти та науки Сергій Шкарлет запевнив, що студентів не будуть примусово виселяти з гуртожитків, водночас будуть надані рекомендації щодо від'їзду з гуртожитків додому.

Як передає RegioNews, про це він написав в Telegram.

Запевняю, що ніхто не буде примусово виселяти з гуртожитків. В офіційному документі МОН лише рекомендація щодо від'їзду з гуртожитків додому із зобов'язанням адміністрацій ЗВО щодо збереження місця проживання студента у гуртожитку та з обов'язковим перерахунком сплачених за гуртожиток коштів", - повідомив Шкарлет.

Він підкреслив, що всі ці заходи є виключно превентивними, для зниження ризиків захворюваності, з урахуванням того факту, що у гуртожитках фізично неможливо дотримуватися вимог дистанціювання.

Також Шкарлет зауважив, що МОН буде рекомендувати перейти на дистанційне навчання вищим навчальним закладам з 15 жовтня по 15 листопада.

Раніше повідомлялось, що Шкарлет виступив з проханням перевести школярів на дистанційне навчання на два тижні.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
Насильство та перевищення повноважень у полку "Скеля": ДБР розпочало розслідування
24 червня 2026, 14:25
На Полтавщині підліток на замовлення підпалив джип: вирок суду
24 червня 2026, 14:10
На Тернопільщині ветеранів та бізнесменів зібрали разом для важливої дискусії
24 червня 2026, 13:55
Росія вдарила дронами по кінотеатру в центрі Конотопа: є поранені
24 червня 2026, 13:37
На Сумщині влаштували "подорожі" для ухилянтів за 11 тисяч доларів
24 червня 2026, 13:35
Вихід на пенсію у 2026 році: вимоги до стажу і що перевірити вже зараз
24 червня 2026, 13:08
Пошукова операція на Закарпатті завершилась: рятувальники знайшли тіло 10-річного хлопчика
24 червня 2026, 12:57
Прикордонники знищили техніку та засоби зв’язку окупантів на Півдні
24 червня 2026, 12:30
Наркотики в цукерках і паштеті: на Прикарпатті викрили канал постачання до колонії
24 червня 2026, 12:15
Військовий зник безвісти або потрапив у полон: покроковий алгоритм дій від юриста
24 червня 2026, 11:53