У Севастополі на два дні перекрили водопостачання начебто через бруд
![](https://regionews.ua/static/img/f/a/faucet_1684902_640_605x320.jpg)
Окупаційна "влада" Севастополя заявила, що відключила водопостачання мешканцям начебто через значне забруднення води. В результаті вівторок і середу, 23 і 24 січня, оголосили вихідними днями через відсутність водопостачання
Про це повідомив так званий "губернатор" Михайло Развожаєв, інформує RegioNews.
"Випало багато снігу, і буквально за добу він розтанув. Пішов різкий притік брудної води з гір у річку Чорну, піднялися ґрунтові води. Показники були перевищені майже сотні разів. Подібна природна ситуація була в Севастополі востаннє у 70-х роках", – стверджує він.
За його словами, схема водопостачання в Севастополі – "секретна" і дуже складна. Минулими вихідними міські служби намагалися відновити її роботу, але досі з гір продовжує надходити брудна вода.
В результаті вівторок і середу, 23 і 24 січня, у Севастополі оголосили вихідними днями у зв'язку з відсутністю водопостачання. Буде проводитися чиста система. Вода у кращому випадку з'явиться після 20:00 у середу.
Раніше повідомлялось, що начальник Головного управління розвідки Міноборони генерал-лейтенант Кирило Буданов заявив, що Україна продовжить проводити операції в тимчасово окупованому Криму, щоб руйнувати російську логістику.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)