UA | RU
31 травня 2024, 04:00

Мешканець Київщини забив знайомого трубою і хотів закопати тіло на власному подвір'ї

фото: Нацполіція

Житель Київщини вбив знайомого, а потім хотів закопати тіло жертви на подвір'ї свого будинку. Фігуранту загрожує до 15 років ув'язнення

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на пресслужбу Національної поліції в Київській області.

Трагедія сталася ввечері 29 травня в селі Помоклі Бориспільського району Київської області. За даними слідства, під час розпиття алкогольних напоїв між власником будинку та потерпілим виник конфлікт.

Під час сварки 59-річний обвинувачений декілька разів вдарив жертву металевою трубою по голові. Від отриманих травм 35-річний потерпілий помер на місці.

"Наступного дня, з метою приховання злочину, чоловік виніс тіло на задній двір та накрив ковдрою. В подальшому планував поховати у власноруч викопаній ямі на території домоволодіння", — йдеться у повідомленні.

Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Підозрюваному у вбивстві загрожує до 15 років тюрми.

Нагадаємо, мешканець Запоріжжя до смерті забив молотком своїх батьків. Після побиття зловмисник перерізав горло вітчиму. Його засудили до довічного ув'язнення.

Раніше повідомлялося, що жителя Запоріжжя засудили до довічного позбавлення волі за вбивство трьох родичів. Чоловік зарубав сокирою свого батька, бабусю та дідуся.

Також повідомлялося, що в селищі Васильківка Синельниківського району, що на Дніпропетровщині, чоловік вдерся до приватного будинку та до смерті забив власника оселі.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Віцепрезидент США: мир з Росією складніший, ніж очікувалося, але надія ще є
05 грудня 2025, 08:47
Приїхали на бійку – знайшли арсенал: на Хмельниччині оголосили підозру 18-річному хлопцю
05 грудня 2025, 08:40
На Волині викрили фермерське господарство, яке в промислових масштабах вирощувало тютюн без ліцензії
05 грудня 2025, 08:32
Сьогодні планують оголосити нового голову Офісу президента, – нардеп
05 грудня 2025, 08:23
Спецоперація "Опікун": на Полтавщині медики продавали фіктивні довідки
05 грудня 2025, 08:18
Атака дронів на Харків: рятувальники ліквідували пожежу
05 грудня 2025, 07:58
Війська РФ обстріляли два райони Дніпропетровщини: загинула дитина, є постраждалі
05 грудня 2025, 07:45
У Херсоні російські війська обстріляли перинатальний центр
05 грудня 2025, 07:40
З Донеччини за два тижні евакуювали майже 90 людей
05 грудня 2025, 07:31
"Куратори" Кремля: РФ створює нову систему управління окупованими територіями
05 грудня 2025, 07:26