UA | RU
25 жовтня 2023, 15:18

У Києві до тепла вже під'єднали понад 10 тисяч будівель

фото: pixabay

У столиці станом на 25 жовтня з теплом вже 10 тисяч 169 будівель житлового фонду та соціальної сфери

Про це повідомляє Київська міська держадміністрація, передає RegioNews.

"Зокрема з теплопостачанням наразі 476 навчальних закладів, 529 дитячих садочків, 254 медичні заклади (зокрема 12 пологових будинків та 138 стаціонарів), 423 адмінбудівлі і заклади соціально-побутового напряму. Також з опаленням 8 487 житлових будинків", – йдеться у повідомленні.

Установи і заклади соціальної сфери підключають за індивідуальними заявками їхніх керівників. Також за індивідуальними заявками управителів триває подача тепла в будинки ОСББ, ЖБК, відомчі.

Як зазначили у КМДА, на сьогодні система теплопостачання Києва працює на мінімально допустимих параметрах, враховуючи зовнішню температуру повітря, що дає змогу не допустити охолодження будинків, якби вони взагалі залишались без тепла.

Нагадаємо, незважаючи на великий обсяг заборгованості по оплаті за комунальні послуги, міська влада столиці прийняла рішення не підіймати тарифи у цьому сезоні.
06 грудня 2023
30-річний довгобуд: чому відкриття частини Подільського мосту в Києві не вирішує транспортну проблему
Днями у Києві нарешті відкрилась частина Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Втім, поки цією переправою через Дніпро, що будується вже 30 років, може користуватися лише спецтранспорт та мун...
01 грудня 2023
Цікаві місця Києва: Найглибша станція метро у світі, німецький квартал та своя "Китайська стіна"
Київ прекрасний для відвідин у будь-яку пору року, адже має свій неповторний колорит, який щороку приваблює сотні тисяч туристів з усього світу.
29 листопада 2023
Запуск аеропортів: Чи будуть безпечними польоти цивільної авіації під час війни
Останнім часом офіційні особи в Україні публічно заявляють про можливість відкриття деяких аеропортів та поновлення польотів цивільної авіації
24 листопада 2023
Суди над зрадниками. Хто з відомих колаборантів уже отримав покарання
Останнім днями в Україні завершилося кілька гучних судових процесів над колаборантами. У Харкові довічне ув'язнення отримав місцевий чоловік, що в перші дні вторгнення навів російську ракету на будівл...