UA | RU
25 березня 2023, 14:09

В ЗСУ анонсували нові "жести доброї волі" з боку росіян

На окупованій території Херсонської області спостерігаються ознаки можливої підготовки росіян до "жестів доброї волі". На це вказує їх мародерство та вивіз награбованого

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на речницю Сил оборони півдня Наталію Гуменюк в ефірі телемарафону.

"Вже навіть мешканці Херсонщини як Правобережної, так і Лівобережної, знають "народну прикмету" - коли окупанти починають перевдягатись у цивільне і дуже ретельно пакувати все намародерене і відсилати в обмін на постачання боєприпасів за "поребрик" своє майно", - це як правило підготовка до тих самих "жестів", - зазначила Гуменюк.

Однак вона акцентувала, що до таких" жестів" призводить саме бойова робота високої інтенсивності зі сторони українських захисників.

"Ми говорили про те, що ми зачищаємо смугу хоча б у 30 кілометрів для того, щоб полегшити життя Правобережжю", - сказала Гуменюк.

Своєю чергою вона пояснила заяви про відхід російських військ з Нової Каховки, які потім спростували.

"Військові теж вірять в хороше та інколи видається бажане за дійсне. Спочатку це була така масована ротація, яка в принципі спровокувала розуміння, що війська пакуються та виходять", - каже Гуменюк.

Також вона додала, що після виходу одних підрозділів з Нової Каховки, туди зайшли інші.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що атака російських військ на місто Бахмут на Донбасі практично зупинилася. Насамперед це результат крайнього виснаження російських сил.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook