UA | RU
26 лютого 2020, 11:17 11

На Херсонщині будуть вимірювати температуру всім приїзжим

У зв’язку із поширенням коронавірусу, департамент охорони здоров’я Херсонскої облдержадміністрації ініціює посилити заходи безпеки в області
Фото: pixabay
У зв’язку із поширенням коронавірусу, департамент охорони здоров’я Херсонскої облдержадміністрації ініціює посилити заходи безпеки в області

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Перший регіональний.

Від сьогодні, 26 лютого 2020 року, буде проводитися температурний скринінг всіх громадян, які прибувають на територію Херсонщини з будь-якої країни світу.

Перевірки будуть проводитися на КПВВ "Каланчак", "Чонгар" та "Чаплинка", а також у "Херсонському морському торгівельному порту".

Групи прикордонників й медиків будуть чергувати позмінно, всі вони забезпечені необхідними засобами захисту та приладами для вимірювання температури.

У разі, якщо фахівці зафіксують людину з підвищеною температурою і початковими ознаками захворювання – вони будуть відправляти її на додаткові обстеження.

Крім того, від 24 лютого, у міжнародному аеропорту "Херсон" також посилили заходи безпеки від коронавірусу. Лікарі проводять обстеження пасажирів, які прибувають на Херсонщину міжнародними рейсами.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Габінет Дмитро
Голова Хмельницької обласної державної адміністрації
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »