UA | RU
21 жовтня 2022, 16:11

Десятьох експоліцейських із Вовчанська підозрюють у держзраді

Фото: Facebook

Колишні поліцейські добровільно зайняли посади в псевдоправоохоронному органі – "відділі поліції у місті Вовчанськ Харківської області" під час окупації частини області

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Офіс генерального прокурора України.

За даними слідства, колишні правоохоронці в умовах воєнного стану перейшли на бік ворога. Вони добровільно зайняли посади в псевдоправоохоронному органі – "відділі поліції у місті Вовчанськ Харківської області".

Під час проведення обшуків виявлено та вилучено формений одяг поліції РФ, символіку окупаційних військ, георгіївські стрічки, пропагандистські газети, зброю, у тому числі незаконно вилучену у місцевого населення.

Наразі десятьом колишнім співробітникам Чугуївського районного управління поліції Головного управління Нацполіції України в Харківській області складено повідомлення про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Раніше повідомлялось, що у результаті спецоперації в Миколаєві контррозвідка Служби безпеки нейтралізувала російського агента під час наради в міського голови.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
У Києві за 500 доларів продавали "свободу від мобілізації" на місяць
23 червня 2026, 22:55
Прокуратура та ДБР розслідують незаконне утримання та побиття чоловіків у Миколаївському ТЦК
23 червня 2026, 22:54
У Дніпрі з солдата СЗЧ вимагали хабар за вплив на командира
23 червня 2026, 22:40
Масштабна ДТП на Хмельниччині: туристичний автобус "Київ — Бургас" злетів у кювет та перекинувся
23 червня 2026, 22:36
Авіаудар по Дружківці: росіяни понівечили 12 будинків, є поранений
23 червня 2026, 21:59
На Рівненщині рятувальники визволили пса з пастки
23 червня 2026, 21:47
На Харківщині прикордонники зірвали спробу окупантів форсувати річку
23 червня 2026, 21:00
Смерть 10-річного хлопчика в таборі "Olympic Village": у Чорногорії затримали колишню директорку
23 червня 2026, 20:58
Масований удар по Дніпропетровщині: є загиблі та десятки поранених
23 червня 2026, 20:36
У Балаклії правоохоронці "накрили" нелегальну торгівлю тютюном
23 червня 2026, 19:59