UA | RU
20 липня 2021, 13:51
Прес-реліз

Нюанси оренди і купівлі нерухомості

Незалежно від того, потрібна вам нерухомість для особистих цілей або ж комерційних, у вас завжди є вибір: купити її або орендувати

У кожного з цих способів є свої переваги, недоліки і нюанси, які ми і розглянемо. Якщо ви все ж вирішите орендувати або придбати нерухомість Запоріжжя може вас порадувати величезною різноманітністю оголошень (особливо на OLX). Так що вибирати вам в будь-якому випадку буде з чого.

Нюанси оренди нерухомості

Оренду набагато частіше вибирають початківці бізнесмени, щоб заощадити на початкових витратах, яких особливо багато на етапі відкриття справи. При оренді ви можете зіткнутися з наступними нюансами:

  • Кожен власник нерухомості виставляє свої умови для оренди. І в ряді випадків вони можуть не бути вигідними для орендаря. Щоб уникнути такого сценарію розвитку подій, обов'язково читайте договір про оренду від початку до кінця. Не соромтеся питати і уточнювати все те, що вам здається незрозумілим.

  • Для ведення бізнесу оренда також вигідна через наявність мобільності. Якщо вас не влаштовує розташування будівлі, найближчі транспортні зв'язки та інші елементи інфраструктури, ви завжди зможете розірвати договір і орендувати інше приміщення.

  • Як і було згадано, оренда приміщення обійдеться дешевше покупки. Це дасть вам більше можливостей у розвитку бізнесу на початкових етапах. Коли ваша справа почне приносити високий і стабільний дохід, ви вже можете задуматися про купівлю нерухомості, якщо це буде вам потрібно.

Якщо підсумувати, то оренда - це більш вигідне рішення для комерційних цілей.

Нюанси покупки нерухомості

Якщо ви вирішуєте купити нерухомість, то вам важливо буде знати про наступні нюанси:

  • вартість нерухомості досить висока - будьте готові до того, що вона може боляче вдарити по вашій кишені;

  • власні умови і незалежність від орендодавців - ви можете робити з вашою нерухомістю що завгодно;

  • вигода для бізнесу тут також є, і полягає вона в більшій привабливості для інвесторів.

Тепер, коли ви знаєте про всі нюанси, вам буде простіше прийняти правильне рішення.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram