UA | RU
02 серпня 2024, 21:47

Росіяни обстріляли тимчасово окуповану Волноваху: загинув чоловік, поранена жінка

скріншот із відео

У п'ятницю, 2 серпня, російська армія вдарила по тимчасово окупованому місті Волноваха Донецької області. Внаслідок атаки загинула одна людина, ще одна постраждала

Про це повідомив Уповноважений Верховної ради з прав людини Дмитро Лубінець, передає RegioNews.

"Сьогодні росіяни обстріляли моє рідне місто Волноваха — населений пункт, який перебуває у тимчасовій окупації. Тобто по суті, аби влаштувати провокацію, країна-агресор сама обстрілює підконтрольні їй території", — йдеться в повідомленні.

За словами Лубінця, внаслідок ворожого обстрілу загинув 76-річний чоловік, поранена жінка. Він наголосив, що міжнародна спільнота, організації ООН та ОБСЄ мають окремо зафіксувати ці порушення та сприяти покаранню винних у воєнних злочинах.

"Нам потрібні конкретні кроки! Адже наразі місцеві жителі на ТОТ — це заручники терористів! Україні потрібно повернути контроль над своєю територією!", —додав Дмитро Лубінець.

Нагадаємо, сьогодні вдень, 2 серпня, російська армія вдарила ФАБами по місту Мирноград Донецької області. Внаслідок атаки постраждали 49-річна місцева жителька і двоє дітей - 7-річна дівчинка та її 9 річний брат.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей