UA | RU
28 березня 2023, 10:29

Росія залучила найкращі підрозділи для захоплення Бахмута, — Сирський

Фото: із відкритих джерел

Російські загарбники не полишають спроб захопити місто Бахмут на Донеччині. Наразі завдання українських військових – виснажити ворога та завдати йому найбільших втрат

Про це передає RegioNews, посилаючись на Telegram командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Сирського.

"Росіяни намагаються сконцентрувати головні свої зусилля на Бахмутському напрямку. Вони не залишають спроб оточити та захопити місто. Зараз противник кинув всі свої найкращі підрозділи, щоб добитись перемоги. Наша задача – знищити якомога більше ворогів і створити передумови для того, щоб можна було перейти до наступальних дій. Треба поставити крапку по тих підрозділах, які стоять пере вами (перед військами ЗСУ у Бахмут – ред.)", - йдеться у повідомленні.

Сирський додав, що під відвідувань військ він спільно з командирами узгоджує плани, які матимуть реальний результат не на карті, а на полі бою.

Командувач підкреслив, що завдяки героїзму і професійності, українські військові утримують фортецю Бахмут всупереч різним термінам та прогнозам.

Також, за його словами, оборонці ретельно вивчають вразливості окупантів, щоб якнайефективніше застосовувати проти них силу.

"На сьогодні наше головне завдання – виснажити переважаючі сили противника та нанести йому тяжких втрат. Це дасть змогу створити необхідні умови, які сприятимуть звільненню української землі та пришвидшать нашу перемогу", – підсумував Сирський.

Раніше повідомлялось, що командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський вчергове відвідав найгарячіші точки Бахмутського напрямку, оцінив обстановку та вирішив нагальні питання.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram