UA | RU
02 липня 2025, 08:15

ППО збила 8 ворожих БпЛА під час атаки на Дніпропетровщину

фото: Дніпропетровська ОВА

У ніч на 2 липня  російські окупанти здійснили атаку безпілотними літальними апаратами на територію Дніпропетровської області. За повідомленнями Сил оборони, з 8 ворожих БпЛА 8 було збито

Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, передає RegioNews.

За його словами, внаслідок атаки в Кривому Розі пошкоджено будівлю приватного підприємства, сталося займання, яке оперативно ліквідували рятувальники.

У Перещепинській громаді Самарівського району пошкоджене фермерське господарство, виникла пожежа. Постраждала 69-річна жінка, їй надали медичну допомогу на місці.

FPV-дроном та артилерією противник поцілив по Нікопольщині та Покровській громаді. Внаслідок обстрілів постраждали багатоповерхівка, приватний будинок, гараж і господарська споруда, також пошкоджено лінію електропередач.

За уточненими даними, через скидання боєприпасу з БпЛА вчора надвечір у Нікополі був понівечений приватний будинок.

Фото – Нікопольщина

Нагадаємо, минулої доби російські війська завдали 376 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області. Внаслідок ворожих атак постраждали четверо цивільних, пошкоджені житлові будинки та об'єкти інфраструктури.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання