UA | RU
09 листопада 2022, 14:06

Зеленський досі не відреагував на журналістське розслідування про Резніченка — ЗМІ

Фото: скріншот відео

Президент Володимир Зеленський не прокоментував журналістське розслідування про корупційні схеми голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка

Як передає RegioNews, про це у Facebook повідомив головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Президент Зеленський досі не прокоментував ситуацію у Дніпропетровській області з виділенням 1,5 мільярда гривень під час війни на фірму фітнес-тренерки, яка є подругою голови ОДА, призначеного указом президента. Влада відчуває повну безкарність та повну безконтрольність. Можна красти, можна брехати, бо за рахунок платників податків вони фінансують піар новини про себе на телемарафоні.

Суспільство б’ється з ворогом попри відсутність державних рішень, відсутність координації та управління, бо влада зайнята особистими справами. Мовчить президент - і мовчать усі інші державні установи, усі чекають команду з одного кабінету, інакше ніяких рухів не буде. Монополія на брехню це завжди монополія на безлад", - наголосив журналіст.

Як відомо, 2 листопада "Схеми” опублікували розслідування "Супутниця на мільярд”, в якому розповіли, що приватна фірма "Будінвест Інжиніринг”, яка освоїла вже півтора мільярда гривень на ремонті доріг у Дніпропетровській області, напряму пов’язана з керівником Дніпропетровської ОВА Валентином Резніченком, від якого залежить, кому і в яких обсягах виділяти бюджетні кошти області.

Половина компанії записана на жінку, на ім’я Яна Хланта – професійну спортсменку, яка працює тренером з пауерліфтингу в Дніпрі. Як з’ясували "Схеми”, вона – близька особа для Резніченка, вони разом багато подорожували за кордон. Окрім того, Хланта пересувається на автомобілі Резніченка та отримувала зарплату в його фірмі.

Інша половина компанії, що освоює мільярди під час активної фази війни, через наближену особу пов’язана з бізнесменами-братами Дубинськими, яких США офіційно оголосили у розшук за підозрою у фінансових махінаціях. Через війну державні контракти та розміри кошторисів не публікуються, тому "Схеми” самостійно проаналізували фінансово-господарську діяльність "Будінвест Інжиніринг”, і виявили, що головний підрядник Дніпропетровської ОВА вдається одразу до декількох підозрілих схем.

Крім того, журналісти видання "Схеми" (Радіо Свобода) знайшли зв'язок між головою Дніпропетровської ОВА Валентином Резніченком, його дівчиною фітнес-тренеркою Яною Хлантою, на яку оформлена половина приватної фірми "Будінвест Інжиніринг", що отримала рекордні бюджетні підряди на дороги за час повномасштабної війни та Юрієм Голиком, який називає себе консультантом "Великого Будівництва" та присутній на ключових нарадах Офісу президента про плани відбудови України поруч із Кирилом Тимошенком.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання
На Буковині псевдобанкіри обчистили рахунки місцевих
26 березня 2026, 21:40
Закликав знищувати українців: телеведучий Юрій Кот отримав 15 років за держзраду
26 березня 2026, 21:29
На Житомирщині чоловік шантажував колишню інтимним відео
26 березня 2026, 21:20
Начальник поліції Запорізької області похизувався, що затримав чоловіка у перуці та жіночому одязі
26 березня 2026, 21:11
У Львові працівники ТЦК побили чоловіка з дружиною
26 березня 2026, 20:58
У Дніпрі підліток коригував обстріли міста на замовлення свого батька–агента РФ
26 березня 2026, 20:55
Можна як завгодно ставитися до Дональда Трампа, але ніколи не дозволяйте своїм емоціям взяти гору
26 березня 2026, 20:39
В Україні розслідують майже 100 тисяч справ про безвісти зниклих людей
26 березня 2026, 20:29
На Рівненщині п'яний водій збив дитину
26 березня 2026, 19:55
Колишнього заступника голови Тернопільської ОВА засудили до 8 років позбавлення волі
26 березня 2026, 19:14