UA | RU
12 лютого 2025, 22:15

Визначаються кроки для зупинення війни: Трамп телефонував Зеленському після розмови з Путіним - про що говорили

Фото: ОП

Президенти США та України Дональд Трамп і Володимир Зеленський провели телефонну розмову увечері, 12 лютого. Президент заявив, що визначаються перші кроки для зупинення російської агресії

Про це повідомив президент України Зеленський в своєму зверненні, передає RegioNews.

Володимир Зеленський та Дональд Трамп поговорили по телефону увечері, 12 лютого. За словами українського лідера, він та президент США обговорили підготовку нової угоди щодо безпеки та економічної й ресурсної взаємодії.

"Президент Трамп поінформував мене про деталі своєї розмови з Путіним", - сказав Зеленський.

Президент України підкреслив, що наразі визначаються спільні кроки з Америкою для зупинення російської агресії, щоб гарантувати надійний та тривалий мир.

Згодом в етері Єдиного телемарафону розмову лідерів України та США прокоментував голова Офісу президента України Андрій Єрмак. За його словами Володимир Зеленський ще раз повторив у розмові з Трампом, що нам важливо, щоб війна закінчилась справедливим миром. Зокрема, що не може бути компромісів щодо територіальної цілісності України та її суверенитету.

"Головне, що я хотів би сказати, це те, що президенти домовилися негайно про початок роботи команд, і президент Трамп навіть про це в своєму офіційному твіті заявив. Я думаю, що після Мюнхену вже почнеться такий процес, як говориться, щоденної роботи", - сказав Андрій Єрмак.

Слід підкреслити, що Мюнхенська конференція відбудеться вже 14-16 лютого. Головною темою буде якраз війна Росії проти України.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників