UA | RU
28 листопада 2022, 16:49

В Одесі викрили шпигуна, який надавав дані про ЗСУ окупантам

Фото: СБУ

В Одесі правоохоронці затримали ще одного ворожого агента. Він збирав інформацію про місця дислокації підрозділів Збройних Сил України у південному регіоні та Києві

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на пресцентр СБУ.

"Насамперед він намагався виявити локації центрів управління та системи протиповітряної оборони українських військ. Отримані відомості передавав через "зв’язкового". Ним виявився завербований фсб представник прокремлівського інформагентства "Бел.ru", яке знаходиться у Білгородській області росії", - йдеться у повідомленні.

Для комунікації і передачі закритих відомостей використовували заздалегідь відпрацьований анонімний Телеграм-канал.

За даними СБУ, отримані відомості ворог планував застосувати для підготовки прицільних ракетних ударів по українських військових об’єктах.

"Пропозицію" щодо співпраці з окупантами він отримав через заборонені соцмережі, де неодноразово висловлювався на підтримку збройної агресії проти України.

У його помешканні виявили заборонену в Україні комуністичну символіку і пропагандистські матеріали на підтримку комуністичної партії рф.

Слідчі СБУ повідомили фігуранту про підозру. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження щодо прославляння "русского міра" в одному з храмів Києво-Печерської Лаври 12 листопада.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
Буданов спрогнозував дату закінчення війни в Україні
27 грудня 2025, 18:18
РФ знову атакували газову та енергетичну інфраструктуру України
27 грудня 2025, 17:59
Синоптики попереджають про різке погіршення погоди в Україні
27 грудня 2025, 15:32
В Україні знімають командирів відразу двох бригад: названа причина
27 грудня 2025, 15:07
У Києві суттєво зросла кількість постраждалих через російську атаку
27 грудня 2025, 14:34
Співробітники держохорони заважають працювати детективам НАБУ в Раді
27 грудня 2025, 14:05
Росіяни намагаються витіснити українських військових із Купʼянська
27 грудня 2025, 13:53
Зеленський вилетів до США на переговори із Трампом
27 грудня 2025, 13:35
В Україні викрили організовану злочинну групу, до складу якої входили народні депутати
27 грудня 2025, 12:46
У Києві внаслідок атаки РФ пошкоджена будівля одного із міністерств
27 грудня 2025, 12:41