UA | RU
18 вересня 2024, 23:52

У Львівській політехніці найняли нову викладачку замість Фаріон

фото: risu.ua

На кафедрі української мови у Львівській політехніці, де раніше працювала Ірина Фаріон, з'явилася нова викладачка

Про це свідчать відкриті дані кафедри, передає RegioNews.

Нову викладачку звати Ірина Черевко, кандидат філологічних наук, старший викладач.

Ірина Черевко закінчила з відзнакою філологічний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка (2000, магістр філології) та аспірантуру у відділі української мови Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАНУ (2005).

Також відомо, що вона захистила кандидатську дисертацію на тему "Семантико-структурна та стильова характеристика фразеологізмів у пам'ятках української мови XVI–XVII ст." (2006).

Черевко працювала в Інституті українознавства ім. Крипʼякевича: 2002–2005 – аспірант, 2005–2013 - молодший науковий співробітник, 2014–2019 - науковий співробітник, від червня 2019 – старший науковий співробітник.

Вона є членом Наукового товариства імені Шевченка від 2010 року.

Нагадаємо, вбивство Ірини Фаріон сталося 19 липня. 25 липня правоохоронці затримали у Дніпрі 18-річного В'ячеслава Зінченка за підозрою в учиненні злочину. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді арешту без права внесення застави.

Поліція розглядає декілька версій щодо мотивів злочину - особиста неприязнь, громадсько-політична діяльність Фаріон та ідеологічні причини. Не виключається причетність російських спецслужб. Слідчі припускають, що вбивця міг діяти не сам.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
На Київщині невідомі розкидали отруту для собак – поліція шукає причетних
05 грудня 2025, 11:58
Стало відомо, хто є основним претендентом на посаду очільника Офісу Президента
05 грудня 2025, 11:50
Офіційно: співак Тарас Тополя подав позов про розлучення з дружиною
05 грудня 2025, 11:45
Житель Київщини зберігав у себе вдома боєприпаси та наркотики
05 грудня 2025, 11:42
Український плавець оновив 22-річний національний рекорд на дистанції 100 м батерфляєм
05 грудня 2025, 11:36
На Тернопільщині жінку ошукали через фейкову "зимову підтримку" на 26 тисяч грн
05 грудня 2025, 11:15
На Львівщині в ДТП травмувався 14-річний мотоцикліст
05 грудня 2025, 10:52
У Миколаєві 20-річний киянин намагався підірвати авто із українськими військовими
05 грудня 2025, 10:34
ЗАЕС під контролем Росії: станцію повністю інтегровано в російську енергосистему – Андрющенко
05 грудня 2025, 10:32
У Миколаєві шахрайка видурила у 89-річної жінки гроші під виглядом обміну купюр
05 грудня 2025, 10:29