Мер Львова Садовий розповів, коли його сини підуть служити в ЗСУ
![](https://regionews.ua/static/img/a/i/ais_5aef6_605x320.jpg)
Міський голова Львова Андрій Садовий відповів, що всі його сини після навчання підуть до війська, якщо це буде потрібно. Він має 5 дітей, двоє з них призовного віку
Про це він повідомив під час трансляції у Facebook, інформує RegioNews.
"Закінчать навчання, і всі підуть до війська. Це все нас чекає. Але розірвати навчання і йти воювати. Мене, як батька, це трошки всередині крутить... Звичайно, є випадки, коли йдуть хлопці, яким 20 років, але… З часом всі там будемо!", - розповів Садовий.
Як відомо, у 2001 році він одружився з мистецтвознавцем Катериною Кіт. Подружжя виховує п'ятьох синів - Івана-Павла, Тадея-Луку, Михайла, Йосипа та Антонія.
Наймолодшому Антонію 12 років, а найстаршому - 21.
Два старші сини львівського мера є студентами. Троє молодших - школярі.
"Тадей має 19 років, Іван має 21 рік. Іван поступив в торгово-економічний. Настав ковід, то він поїхав вчитися за кордон. Зараз вчиться за кордоном. Закінчить навчання - повернеться в Україну. Тадей теж навчається за кордоном. Поступив в нашу академію мистецтв - вигнали. От так", - сказав міський голова.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Полтавські області чоловіку вручили 18 повісток — на виклик по 16 він прийшов, а від двох останніх ухилився. Його засудили до іспитового терміну.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)