UA | RU
02 лютого 2024, 10:52
Реклама

Види бірж криптовалют та як на них заробляти?

Як заробити на "крипті" та яку обрати біржу – розкриваємо секрети

Біржа криптовалют онлайн представлена спеціальним майданчиком, на якому користувачі можуть скористатися широким функціоналом. На такій платформі ви зможете обміняти одні цифрові монети на інші або фіатні валюти. Крім того, на такому сайті можна купувати та продавати активи, заробляти на різниці вартості. Якщо порівнювати із криптообмінниками, то біржі надають більше можливостей з погляду вигоди та набору опцій. Багато ресурсів дозволяють не просто здійснювати транзакції з криптою, а й зберігати її на внутрішніх гаманцях.

Види бірж криптовалют: що це з точки зору централізації?

Усі криптобіржі можна розділити на:

  • Централізовані.
  • Децентралізовані.

Розглянемо детальніше першу групу майданчиків. На них можна торгувати криптою та фіатом одночасно. Вони працюють за принципом державного чи приватного банку. Здійснюючи операцію, ви повинні розуміти, що ви довіряєте свої гроші обраній криптокомпанії. Для позначення централізованих платформ використовують символи CEX.

Якщо у вашій стратегії вже прописана для покупки криптовалюта, ціни для вигідної угоди та способи мінімізації ризиків, то можна переходити в реєстрації на сервісі. Обов'язковою є і верифікація особистості. Для проведення операцій із цифровими активами у вас має бути ключ-пароль, який відкриє доступ до криптогаманця. Навіть якщо ви втратите свій ключ, його відновлять.

Вибравши для своєї діяльності перевірений та великий торговий майданчик, ви можете розраховувати на високий рівень безпеки. Проте централізовані криптобіржі часто стають метою хакерів, котрі хочуть викрасти монети користувачів. Тому важливо відповідально підходити до вибору платформи.

Децентралізовані біржі для купівлі криптовалют

Головна особливість такого виду систем – відсутність однієї чи групи керівників. Мережа криптобіржі формують ноди блокчейну, які працюють за принципом розумного контракту. Купівля/продаж або обмін криптів виконуються без контролю з боку головного сервера. Тут ви можете виконувати транзакції не тільки з різними монетами та токенами, але і з фіатними валютами.

Децентралізовані криптовалютні біржі відзначаються DEX. Щоб стати клієнтом такого ресурсу, потрібно пройти реєстрацію та в окремих випадках – верифікацію особи. З точки зору безпеки такі сервіси визнані більш надійними та захищеними порівняно з компаніями централізованого типу. Безпека на DEX-майданчиках побудована за рахунок децентралізованої архітектури блокчейну.

Як отримувати прибуток на біржі криптовалют?

Інвестиції – найпростіший і зрозуміліший для користувачів спосіб. Але головним способом заробітку на цифрових активах вважається саме перепродаж. За такого варіанта трейдери прагнуть купити монети за зниженою ціною, а продати – за вищою. Якщо ви тільки починаєте свій шлях у криптоіндустрії, варто вибирати торгівлю криптовалютними парами. Це пов'язано з їхньою високою активністю в галузі пропозицій щодо купівлі та продажу. Високий попит виключає потребу в очікуванні, при цьому котирування не сильно вагаються. Враховуйте, що стрибки вартості – це не лише про прибуток, а й про ризики.

Сайт біржі криптовалют передбачає наявність спеціального торговельного терміналу, де створюються заявки на купівлю та продаж активів. Дочекайтеся зміни курсу монети у криптовалютній парі, а потім продавайте активи, щоб заробити на різниці цін. Чим більше пікове значення вартості, тим вищий ваш прибуток. Але якщо ви новачок, краще стартувати з невеликих грошових вкладень.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
10 квітня 2025
Що відомо про бізнесмена Манукяна, якого підозрюють у зв’язках з Арменом "Горлівським"
Харківський бізнесмен Володимир Манукян зазвичай уникає публічності. Він із категорії людей з надзвичайно суперечливою репутацією. Але недавно кілька ЗМІ звернули увагу на його недавнє минуле і зв’язк...
09 квітня 2025
"Діти ворогів народу". Чому обстріл Кривого Рогу викликав таку несподівану реакцію
Українське суспільство, розділившись на частини і ворогуючи між собою, докотилося до цілком російських антигуманістичних наративів. Чому військовий дозволяє собі настільки різкі заяви на адресу не про...
09 квітня 2025
Шлях одинокої матері: як живуть жінки, що втратили чоловіка на війні
До повномасштабної війни статус одинокої мами мали майже 120 тис. українок. Але сьогодні цей показник, на превеликий жаль, постійно збільшується. Ростити дітей самотужки — завдання вкрай непросте, тим...
04 квітня 2025
Вибори в Україні: коли можуть відбутися і кому вони потрібні
Тема нових виборів президента і Верховної Ради України так чи інакше залишається на порядку денному, особливо зважаючи на можливе перемир'я чи взагалі зупинку війни. Коли саме відбудуться ці вибори і ...
Снігопад, сильний вітер і дощ: до України наближається негода
10 квітня 2025, 13:46
ДТП на Львівщині: два авто згоріли вщент
10 квітня 2025, 13:45
Росіяни атакували Нікополь дроном: є постраждалі, серед них - підліток
10 квітня 2025, 13:35
У Києві зіткнулися дві вантажівки: рятувальники визволяли одного з водіїв
10 квітня 2025, 13:22
У Києві зросла кількість постраждалих після нічної атаки
10 квітня 2025, 13:18
В Україні хочуть обкласти податками користувачів OLX, Prom, ROZETKA та інших цифрових платформ
10 квітня 2025, 13:15
Україна та США обговорять угоду щодо мінералів: коли розпочнуться консультації
10 квітня 2025, 13:04
Петро Сагайдачний: гетьман, завдяки якому відродилося українське Православ’я
10 квітня 2025, 12:55
Утримували у неволі, знущалися і вимагали викуп: на Одещині судитимуть злочинне угрупування
10 квітня 2025, 12:46
Через негоду на Прикарпатті задіяли спецтехніку
10 квітня 2025, 12:35