UA | RU
29 жовтня 2024, 23:52

Посадовець київського ТЦК, який безпідставно списав з обліку 19 офіцерів, уникнув покарання, — ЗМІ

фото: slidstvo.info

Суд закрив справу щодо посадовця Печерського ТЦК та СП у Києві, який безпідставно виключив із військового обліку 19 офіцерів запасу, через закінчення строків провадження

Про це пише "Слідство.Інфо", передає RegioNews.

У розслідуванні зазначається, що йдеться про Сергія Калугіна, який нині обіймає посаду начальника Печерського ТЦК.

Журналісти посилаються на постанову Печерського райсуду Києва, у якій зазначається, що начальник відділення офіцерів запасу та кадрів у березні-вересні 2022 року не забезпечив належний облік та повноту відпрацювання документів з обліку офіцерів запасу, "що призвело до безпідставного виключення з військового обліку за станом здоров`я 19 офіцерів запасу".

У матеріалах суду зазначається, що працівник ТЦК повністю визнав провину та щиро розкаявся. Дії посадовця відповідають ч. 2 ст. 172-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення — недбале ставлення до військової служби.

Однак адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше як через три місяці з дня вчинення правопорушення. Тому суд вирішив закрити провадження, адже строк накладення адміністративного стягнення закінчився.

Нагадаємо, у лютому 2024 року журналісти "Слідства.Інфо" випустили розслідування, що протягом 2022-2023 років у Печерському військкоматі безпідставно списали з військового обліку щонайменше 24 офіцерів запасу.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
Нічна атака на Київ: у двох районах пошкоджено будинки, є постраждалий
12 лютого 2026, 07:02
Сирський розповів, як українським військовим вдається стримувати ворога на фронті
11 лютого 2026, 23:18
У центрі Києва пролунав потужний вибух
11 лютого 2026, 22:57
РФ вдарила по магазину на Харківщині, коли там було багато людей
11 лютого 2026, 22:39
РФ і США, говорячи про вибори в Україні, сподіваються, що Зеленський більше не буде президентом
11 лютого 2026, 22:29
Росіяни знову атакували залізничну інфраструктуру на Сумщині
11 лютого 2026, 21:56
На Львівщині 2-річний хлопчик помер через переохолодження: батьків дитини затримали
11 лютого 2026, 21:55
"Заробили" мільйони: у Києві викрили схему хабарів у ветлікарнях
11 лютого 2026, 21:40
Львівська область отримала 600 млн грн на житло для ветеранів
11 лютого 2026, 21:22
На Херсонщині внаслідок атаки сталась пожежа на АЗС
11 лютого 2026, 21:15