UA | RU
29 листопада 2022, 21:22

У КМДА дали вказівки на випадок аварійного відключення опалення

Фото: із відкритих джерел

Київська міська держадміністрація закликала організації, які відповідають за обслуговування теплопостачання в Києві, у випадку надзвичайної ситуації злити воду з опалювальних систем

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на повідомлення КМДА.

"На випадок виникнення надзвичайної ситуації внаслідок ворожих атак, кожна обслуговуюча компанія повинна бути готова в негайному порядку вжити технічних заходів, аби не дозволити будинковій системі теплопостачання вийти з ладу чи заморозитись у випадку тимчасового аварійного відключення тепла", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що якщо станеться надзвичайна ситуація, то на період ремонтних робіт, необхідних для відновлення постачання тепла, відповідальні особи обслуговуючої компанії зобов’язані злити (здренувати) воду в опалювальних системах, за умови, що температура опустилась до мінус 3 і нижче градусів за Цельсієм.

Відзначається, що у разі перебоїв зі зв’язком і неможливості узгодити дії з теплопостачальною компанією, рішення про злиття води в будинку приймає відповідальна особа обслуговуючої компанії самостійно та оперативно.

Нагадаємо, у Києві в понеділок, 28 листопада, енергетики продовжували використовувати аварійні відключення світла. Раніше опубліковані графіки не працювали.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook