UA | RU
01 червня 2021, 19:39

Депутати з "Успішного Києва" ініціювали розроблення нових правил з очищення берегів водойм

«Успішний Київ» спільно з КП «Плесо» та Департаментом благоустрою розроблять проєкт рішення щодо діяльності в межах берегових ліній столиці

Засилля незаконних тимчасових споруд, ресторанів та інших об'єктів, що працюють з порушеннями на береговій лінії, заважають комфортному та безпечному відпочинку киян на столичних пляжах.

Головою міжфракційного об’єднання "Успішний Київ", головою постійної комісії Київради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владиславом Трубіциним було ініційовано розробку концепції здійснення підприємницької діяльності на береговій лінії у столиці. Спільно з комунальним підприємством "Плесо" мають бути прописані чіткі правила роботи, розроблена нова комплексна система, зроблена інвентаризація усіх об'єктів.



"Я давно та успішно веду боротьбу за очищення прибережної зони, зокрема в Оболонському районі Києва. Інспекція цієї території шокувала навалою незаконно встановлених тимчасових споруд. Такі об'єкти негайно демонтуються", - розповідає голова МФО "Успішний Київ" Владислав Трубіцин.

Але прибережна зона - це не тільки місце відпочинку для людей. Ресторани, паркінги тощо, які працюють в законному руслі це і надходження у бюджет міста.

"Нам потрібні розумні підходи. Там, де порушується закон, несе незручності або небезпеку для киян - об'єкт має бути демонтовано. Але є ряд тих, що можуть існувати, тільки потрібно правильно все оформити. Все має бути чітко та прозоро прописано у правилах", - впевнена член міжфракційного об’єднання "Успішний Київ" Богдана Тимощук.

Крім того, "Успішний Київ" ініціює проєкт рішення щодо забезпечення кадрового складу соціальних працівників у рамках інклюзивної освіти.

"Є пропозиція ініціювати проєкт рішення, що буде забезпечувати 3 роки відпрацювання випускників за спеціальностями соціальної сфери, що вони здобули за бюджетний рахунок", - впевнена член МФО Богдана Тимощук.

Також для заохочення молоді працювати в соціальній сфері планується ряд заходів для підняття статусу професії та матеріального заохочення самих педагогів.

"Перш за все необхідно подбати про надбавки до заробітної плати соціальним працівникам. Молодим спеціалістам потрібно почуватися впевнено, мати фінансову незалежность, знімати житло та нормально жити. Збільшення фінансування у цій галузі давно на часі", - впевнена член МФО Ксенія Семенова.

16 квітня 2024
Зустріч із Папою Римським та повні буси гуманітарки: як італійський благодійник допомагає прифронтовій Харківщині
З початком повномасштабної війни українці не на словах відчули турботу зі сторони європейських друзів. Країни ЄС радо приймали українських жінок з дітьми, а до самої України все частіше почали приїждж...
11 квітня 2024
Заборона їздити на авто, скасування дембеля, обов’язкова ВЛК: що прописано в ухваленому законі про мобілізацію
Які зміни очікують на військовозобов’язаних, коли закон про посилення мобілізації набуде чинності
05 квітня 2024
Є-кабінет військовозобов'язаного, армія з 25 років і зміни для обмежено-придатних: що потрібно знати про нові правила мобілізації
Поки Верховна Рада готується розглядати в другому читанні законопроєкт про посилення мобілізації, днями президент підписав кілька вже проголосованих законів, які також вносять зміни до мобілізаційного...
28 березня 2024
Гроші чи армія: скільки потрібно буде заплатити, щоб мати "економічну бронь" від мобілізації
"Бронь" за податки. Бізнес підтримує, військові експерти вбачають серйозні ризики