UA | RU
04 червня 2024, 14:20

Росіяни вдарили по центру Білозерки на Херсонщині: постраждали дві жінки

скріншот із відео

Сьогодні вранці, 4 червня, російські війська вдарили по центральній частині селища Білозерка Херсонського району. Внаслідок ворожого обстрілу постраждали дві місцеві жительки 

Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін, передає RegioNews.

За його словами, російські війська пошкодили три крамниці, кавʼярню та приватну автівку.

"55-річна жінка, яка на момент обстрілу перебувала у приміщенні, отримала вибухову травму та уламкове поранення черева. Її шпиталізували до лікарні у середньому стані тяжкості", — йдеться в повідомленні.

Начальник Херсонської ОВА додава, що під удар на вулиці також потрапила 81-річна жінка. У постраждалої діагностували котузію, поранення скроні, вибухову та черепно-мозкову травми. Потерпілій пенсіонерці надали медичну допомогу на місці.

Нагадаємо, 4 червня російські окупанти вдарили по селищу Велетенське Білозерської громади Херсонського району. Внаслідок атаки загинула жінка.

Раніше повідомлялося, що впродовж 3 червня російські війська здійснили обстріли 16 населених пунктів Херсонської області. Через російські удари чотири людини дістали поранення.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
В Ізюмі російський дрон влучив у багатоповерхівку: є загибла
26 червня 2026, 14:16
Війна на виснаження: головні сигнали з фронту та міжнародної арени
26 червня 2026, 14:11
На Львівщині на водоймах загинули люди, серед них - неповнолітній
26 червня 2026, 14:05
Ситуація на кордоні з Білоруссю: що кажуть у ДПСУ про військову активність
26 червня 2026, 13:57
Корупція в Київзеленбуді: викрили схему на понад 3,5 мільйона
26 червня 2026, 13:30
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
26 червня 2026, 13:17
На Львівщині митник влаштував схему "відкатів" за розмитнення авто
26 червня 2026, 13:00
Росіяни атакували FPV-дроном евакуаційний екіпаж "Білий янгол" на Сумщині
26 червня 2026, 12:48
Вибухи у Запоріжжі: шестеро поранених, виникла масштабна пожежа
26 червня 2026, 12:33
На Буковині чоловік організував "подорож" для ухилянта за 10 тисяч доларів
26 червня 2026, 12:30