UA | RU
07 серпня 2023, 08:40

Ворог кілька разів за ніч бив по центру Херсона: загинула жінка, багато поранених

фото: Херсонська обласна прокуратура

Російські загарбники у ніч на 7 серпня тричі обстрілювали Херсон. Є загиблі та поранені

Як передає RegioNews, про це голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін повідомив у Телеграмі.

"Тяжка ніч для Херсона… Російська армія продовжила крити вогнем оселі херсонців у центральній частині міста. Близько 00:50 окупанти обстріляли житловий будинок", - розповів він.

За інформацією голови ОВА, у 8 мешканців діагностували ситуаційно-невротичну реакцію. До лікарні шпиталізували одну маломобільну особу.

"Під час гасіння пожежі, спричиненої ворожим ударом, постраждали двоє рятувальників. Їх доставили до медзакладу із загальним перегріванням тіла", - йдеться у повідомленні.

При цьому, за словами чиновника, через пів години обстріли продовжилися. Внаслідок влучання артснаряда в оселю загинула 59-річна жінка, у 60-річного чоловіка – контузія.

А близько 03:15 армія рф знову атакувала будинок. Поранено 93-річну жінку. З мінно-вибуховою травмою та контузією її шпиталізували.

Також, як повідомляє Херсонська обласна прокуратура, унаслідок нічного обстрілу окупантами Херсонщини є загибла та поранені - розпочато провадження.

За даними слідства, 7 серпня близько 00:05 російські війська вкотре обстріляли місто Херсон. Снаряди поцілили у приватний та багатоквартирний будинок, виникли пожежі.

"Під завалами приватного будинку загинула жінка. Через нічний обстріл обласного центру щонайменше сім містян травмовано. Дані уточнюються", - зазначається у повідомленні.

Також 6 серпня близько 21:10 окупанти завдали артилерійського обстрілу по селу Ольгівка Бериславського району. Постраждало двоє місцевих жителів, одного з них госпіталізовано.

Нагадаємо, як повідомлялося, на Херсонщині через російський обстріл 6 серпня у селищі Микільське отримали поранення двоє літніх людей.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання
09 березня 2026
Економія на людях: з якими реаліями медицини стикаються жителі регіонів
Кількість фахівців у медичній сфері в Україні за десять років скоротилася в рази. Продовжують масово закриватися заклади охорони здоров'я, особливо у сільській місцевості де місцева влада не має доста...
03 березня 2026
Черкащина без голови. Чому облрада не об'єдналась навколо кандидата у пікселі
Четверта спроба обрати голову Черкаської обласної ради провалилась. В сесійній залі не зібралась достатня кількість депутатів, щоб підтримати компромісного кандидата Євгена Курбета на цій посаді
На Одеській залізниці під час евакуації через ворожу атаку загинула провідниця
22 березня 2026, 10:56
Вбивство поліцейського на Донеччині: підозрюваного затримано
22 березня 2026, 10:24
За добу ЗСУ ліквідували 940 окупантів та знищили гелікоптер і техніку ворога
22 березня 2026, 10:05
Україна прощається з Патріархом Філаретом: у Києві тривають жалобні заходи
22 березня 2026, 09:43
Ворог атакував рятувальників у Сумах: пошкоджено пожежний автомобіль
22 березня 2026, 09:24
Нічна атака дронів на Київщину: пошкоджено підприємства і будинки
22 березня 2026, 09:03
Корова дорожча за сина: розкуркулення в російській глибинці
21 березня 2026, 19:23
Діти як "квиток" за кордон: у Дніпрі жінка оформила фіктивне батьківство на знайомого
21 березня 2026, 18:34
На трасі на Закарпатті зіткнулися дві фури: один водій загинув, інший – у лікарні
21 березня 2026, 17:59
Сили оборони уразили пункти управління та ремонтну базу окупантів на Запоріжжі та Донеччині
21 березня 2026, 17:24