UA | RU
19 жовтня 2022, 16:37

Окупанти закривають в'їзд у Херсонську область

Фото з відкритих джерел

Російські окупанти закривають в'їзд до захопленої Херсонської області на сім днів. Йдеться про в'їзд цивільних у регіон

Про це пише RegioNews із посиланням на Telegram так званого "голови" області, колаборанта Володимира Сальдо.

За його словами, із середи, 19 жовтня, в'їзд буде закрито на правобережну частину області найближчих 7 днів, нібито "у зв'язку із напруженою ситуацією" в регіоні.

При цьому Сальдо посилається на якусь "інформацію" про нібито "підготовку Києвом масованого ракетного удару по греблі Каховської ГЕС".

Колаборант запевняє жителів Херсона та області у тому, що "існує безпосередня небезпека затоплення територій Херсонської області та масових руйнувань громадянської інфраструктури". Сальдо, вкидаючи відверто неправдиву інформацію, цинічно заявляє, що його "пріоритетом" є "забезпечення безпеки всіх мирних жителів".

При цьому він, не соромлячись, вихваляє окупантів, які нібито "захищають" мешканців Херсона і обіцяє "повернення до нормального життя" після того, як придумана херсонськими колаборантами та окупантами "небезпека" пройде.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські окупанти у Херсонській області зводять фортифікаційні споруди шляхом грабунку місцевого населення.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
15 липня 2026
"Самопоміч" замість "Свободи": як змінюється влада на Тернопільщині
У Тернопільській області починає формуватися влада із "Самопомочі", яка змінює "Свободу"
13 липня 2026
"Я така сама людина!": з якими труднощами тяжкопоранені ветерани стикаються в мирному житті
Відсутність уваги з боку органів влади, недостатня пенсія та нерозуміння з боку громадськості. Ветерани, які отримали інвалідність на фронті, розповіли про особливості їх адаптації до цивільного життя
09 липня 2026
Бунт проти ТЦК у Львові. Чим загрожують Україні подібні протести
Радикалізація українського суспільства і, у відповідь, силових структур може призвести до того, що демократичну Україну знищить не Кремль, а самі українці, як прості громадяни, так і обрана ними влада
01 липня 2026
Корупційний марафон. Що відомо про нові справи НАБУ проти нардепів від "Слуги народу"
Верховна Рада IX скликання увійде в історію великою кількістю корупційних скандалів та кримінальних справ
Фронтмен O.Torvald Женя Галич зізнався, чому його списали з військової служби
16 липня 2026, 00:35
Співачка Олена Тополя зізналась, що змінилось після її злитого секс-відео
15 липня 2026, 23:55
Акторка Анна Саліванчук опинилась на вулиці з дітьми через аферистів
15 липня 2026, 23:30
"Парадний" КамАЗ догорів у степах Запоріжжя: Сили безпілотних систем знищили комплекс "Земледелие"
15 липня 2026, 22:57
Ціни на бензин знову йдуть вгору: які цінники на АЗС
15 липня 2026, 22:55
Чоловік із анексованого Криму перейшов на бік росіян та пішов воювати проти України на Харківщину
15 липня 2026, 22:35
Федоров офіційно йде з посади міністра оборони: що вдалося змінити за час його каденції
15 липня 2026, 22:17
На Дніпропетровщині кол-центри виманили в іноземців більш ніж 200 мільйонів
15 липня 2026, 22:15
Україна зможе виробляти Patriot уже цьогоріч - Зеленський
15 липня 2026, 21:55
Вартість проїзду у Києві зросли: які актуальні ціни на метро та трамвай
15 липня 2026, 21:40