UA | RU
29 вересня 2022, 21:54

Україна припинила газопостачання на окуповану частину Херсонщини: у чому причина

Фото з відкритих джерел

Газопостачання на загарбану російськими військами частину Херсонщини було зупинене в аварійному порядку, Україна до того моменту не припиняла постачання газу

Про це у Фейсбуці написав перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський, передає RegioNews.

"У ніч із 28 на 29 вересня на магістральному газопроводі, що постачав блакитне паливо у тому числі на окуповану територію, відбулася "розгерметизація", внаслідок чого газопостачання було в аварійному порядку зупинено", - повідомив Соболевський.

Він наголосив, що до цього моменту Україна не припиняла постачання газу, бо це - територія України, там мешкають українські громадяни, яким потрібно обігрівати свої житла та готувати їжу.

Соболевський підкреслив, що самопроголошена загарбницька "влада" відразу ж почала розганяти версію про, начебто, теракт, організований українськими спецслужбами.

"При цьому є дуже важлива обставина, яка може прояснити те, що відбувається. 24 числа в газотранспортну систему в Херсонській області почав закачуватися газ із Криму. Це підтверджується кількома джерелами, і навіть тим, що тиск у системі різко зріс", - повідомив Соболевський.

За його словами, йдеться про маніпуляцію з боку ворога, мовляв, "добрі російські захисники зараз все полагодять і всіх врятують".

Нагадаємо, на Херсонщині українські бійці знищили ворожий танк дроном-камікадзе.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram