UA | RU
20 серпня 2024, 04:12

На Харківщині судили чоловіка, який зрізав кабелі Укртелекому, бо хотів зробити собі паркан

фото: pixabay.com

Житель Харківщини постав перед судом за те, що зрізав зі стовпа 300 метрів телефонного та радіокабелю "Укртелекому". Чоловік прояснив, що кабель був потрібен йому, щоб зробити паркан

Вирок чоловікові виніс Сахновшинський районний суд, передає RegioNews.

Злочин чоловік вчинив у листопаді 2023 року. У суді свідок розповів, що почув як загавкав його собака. Коли він вийшов у двір, то побачив обрізані кабелі і обвинувачуваного, який стояв біля них. Свідок запитав, навіщо чоловік зрізав кабель, на що той зазначив, що йому потрібно спорудити огорожу.

У суді обвинувачений відмовився визнавати свою провину. Чоловік розповів, що раніше працював монтером і обслуговував кабелі. Він також запевнив, що кабелі були неправильно встановлені, тому вони були непридатними до використання.

Також обвинувачений заявив, що кабелі, у крадіжці яких його звинувачують, насправді нібито не належать Укртелекому, оскільки вони були придбані коштом жителів села.

Суд ухвалив рішення покарати чоловіка позбавленням волі на п'ять років, в потім звільнив його від відбування покарання з випробувальним терміном на один рік.

Нагадаємо, раніше На Донеччині взяли під варту чоловіка, який намагався заволодіти 500 тисячами доларів США, які належали підприємцеві із Краматорська.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
13 лютого 2026
Повістка для мера. Як мобілізація стає засобом політичної розправи
Третє місто Кропивниччини залишилося без мера, якого спочатку через суд поновили на посаді, а потім мобілізували до армії, як він сам говорить, у якості помсти
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
На вихідних в Україні потепліє до +10 градусів
13 лютого 2026, 17:09
У ЗСУ показали, як ефектно атакували підстанцію та аеродром ворога
13 лютого 2026, 16:45
Як можна обирати очільником олімпійського руху людину з тоталітарної країни
13 лютого 2026, 16:33
"Зникли" понад 120 мільйонів: НАБУ викрило розкрадання на відновленні Харкова
13 лютого 2026, 16:15
13 500 євро з людини: на Буковині затримали організаторів нелегального виїзду чоловіків за кордон
13 лютого 2026, 15:55
Надзвичайна ситуація у Києво-Печерській лаврі: підтоплено фондосховища музею
13 лютого 2026, 15:37
Стало відомо, де та коли може відбутися наступний раунд мирних переговорів
13 лютого 2026, 15:18
Працівники київського депо зливали дизель із тепловозів: до 2000 літрів за ніч
13 лютого 2026, 14:44
Агенти ФСБ, що сприяли ударам по енергооб'єктах Дніпра, отримали вирок
13 лютого 2026, 14:27
Росіяни вдарили по дитячій лікарні в Сумах
13 лютого 2026, 14:15